Osuszacz Mijia, który może działać bez wody

Osuszacz Mijia, który może działać bez wody

Wczoraj na chińskiej platformie Xiaomi Youpin spółka-córka Xiaomi, Mijia, zaprezentowała kolejną generację osuszacza pod nazwą Mijia Smart Dehumidifier 22L.

Urządzenie gwarantuje do 8 godzin ciągłej pracy (osuszania). Jego zaletą jest praca bez zużywania wody. Nowy osuszacz ma pojemność 22 litrów, co pozwala na wielogodzinne nieprzerwane działanie. Może je automatycznie przerwać, gdy wykryje, że jego zbiornik jest już pełny. Zapobiega to przepełnieniu i wyciekom. Co więcej, można go bezpośrednio podłączyć do kanalizacji, co pozwoli mu odprowadzać zebraną wilgoć.

Ponieważ jest to inteligentny produkt, jego pracę możemy kontrolować za pomocą aplikacji Xiaomi Home oraz, jeśli mówimy po chińsku, asytenta głosowego Mi AI. Producent przewidział możliwość parowania go z innymi inteligentnymi produktami submarki.

Warto zauważyć, że osuszacz wyposażono w kuliste rolki, które ułatwiają poruszanie się go, w każdym kierunku.  Produkt ten może działać w trzech trybach:

  • inteligentnym, w którym wykorzystuje wbudowany czujnik temperatury i wilgotności do automatycznego osuszania,
  • suszenia, charakteryzujący się osuszaniem powietrza na maksymalnym poziomie,
  • uśpienia, w którym poziom hałasu wynosi zaledwie 35,5 dB., aby urządzenie mogło pracować również w godzinach nocnych.

Produkt wyceniono w kanałach sprzedaży Xiaomi na kwotę 1499 juanów (około 910 zł), zaś w przedsprzedaży za 1299 juanów (około 790 zł).

Czytaj też:  Xiaomi 12 Ultra w przecieku: wyspa na aparaty ujawniona

Źródło: GizmoChina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.