Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

Opaska fitness Xiaomi Mi Band 3 na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl

W najbliższy poniedziałek, 28 stycznia, w Mi-home.pl, autoryzowanym sklepie Xiaomi, opaskę fitness Mi Band 3 wraz z dodatkowym zamiennym paskiem będzie można kupić w specjalnej cenie. Ten gadżet przyda się każdemu, kto chce monitorować stan swojego zdrowia i prowadzić aktywne życie.

Mi Band 3 to doskonały towarzysz osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy chcą zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Opaska oferuje ponad 30 funkcji, w tym m.in. czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach przychodzących oraz o wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, przypomnienie o konieczności aktywności fizycznej, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie i in.

Standardowa cena urządzenia Xiaomi Mi Band 3 to 149 zł. W ramach wyprzedaży błyskawicznej zostanie ona obniżona do 129 zł, a dodatkowo w pakiecie kupujący otrzyma zamienny pasek w kolorze pomarańczowym, o wartości 19,99 zł.

Czytaj też:  Xiaomi pracuje nad nowym smartfonem ze Snapdragonem 870

Wyprzedaż błyskawiczna rozpocznie się 28 stycznia o godz. 10.00 i potrwa do północy lub do wyczerpania zapasów.Więcej informacji dostępnych jest na stronie Mi-home.pl i na facebookowym profilu autoryzowanego warszawskiego Mi Store: www.facebook.com/mistore.warszawa.

**************************************

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest wiodącym dostawcą sprzętu i usług IT oraz elektroniki użytkowej w regionie CEE. Jako jedyna firma w branży działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka z powodzeniem kreuje rynkowe trendy i systematycznie rozbudowuje swoje portfolio o produkty z obszaru nowych, innowacyjnych technologii. Dzięki wieloletnim inwestycjom w internetowe platformy obsługi klientów, dystrybutor zajmuje dziś czołową pozycję w zakresie internetowej sprzedaży B2B. W latach 2009 – 2017 ABC Data została siedmiokrotnie wyróżniona, jedną z najważniejszych w branży, nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu CEE. Jako pierwsza firma z Polski została członkiem GTDC, prestiżowego stowarzyszenia największych dystrybutorów IT na świecie. Od 2010 roku jest też notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj też:  MIUI 21.10.13

O Xiaomi

Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też tworzymy i oferujemy niezwykłe urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie uwzględniliśmy przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi 5, Redmi Note 3, Mi TV czy Mi Band. Dzięki sprzedaży ponad 70 milionów smartfonów w 2015 r. i udostępnieniu swoich produktów w takich państwach jak Tajwan, Hong Kong, Singapur, Malezja, Filipiny, Indie, Indonezja i Brazylia, Xiaomi rozwija swoją działalność na całym świecie, stając się tym samym globalną marką.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.