Nowe urządzenia Xiaomi w polskiej sieci sprzedaży

Maciej Rosiński
0 komentarz(y)

W portfolio Xiaomi w Polsce pojawiły się nowe urządzenia:  Ninebot mini, MiJia 360° Home Security Camera 1080p,  Mi Box S TV 4K, Amazfit Stratos 2 oraz Amazfit Stratos+ (2S). Obecnie, oprócz telefonów, Xiaomi oferuje w Polsce blisko 80 produktów m.in. oczyszczacze powietrza, automatyczne odkurzacze, hulajnogi czy inteligentne zegarki. Więcej urządzeń na rynku pojawi się wkrótce.

Ninebot mini

Ninebot mini to segway od Xiaomi. Dzięki podwójnemu silnikowi napędowemu, rozpędza się nawet do 16 km/h. Bateria o pojemności 18 650 mAh umożliwia przejechanie 20 km na jednym ładowaniu. Pojazd został wyposażony w 10,5-calowe pneumatyczne, napełnione powietrzem opony, które zapewniają wysoką odporność na wstrząsy i bezpieczną jazdę nawet po nierównej i śliskiej nawierzchni. Ninebot mini jest skonstruowany ze stopu magnezu, dzięki czemu jego rama waży tylko 0,6 kg. Zapewnia to wyższą wydajność pochłaniania wstrząsów, większą elastyczność oraz lepszą wytrzymałość na obciążenia w porównaniu do stopu aluminium. Ponadto, rama została pokryta materiałem odpornym na korozję.

Dzięki specjalnej aplikacji, oprócz fizycznego poruszania się pojazdem, można nim sterować zdalnie. Aplikacja ma ponadto funkcje diagnostyczne – wykrywa nieprawidłowości, ostrzega i proponuje odpowiednie rozwiązanie oraz zabezpiecza urządzenie przed ewentualną kradzieżą, uruchamiając alarm oraz dostarczając odpowiednie powiadomienie na telefon użytkownika. Ninebot mini dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Link do szerszego opisu i parametrów pojazdu: tutaj
Cena: 1999 zł
Więcej zdjęć Ninebot mini: tutaj

Amazfit Stratos 2 oraz Amazfit Stratos+ (2S):

Amazfit Stratos 2 to sportowy smartwatch. Wyświetlacz zegarka pokrywa szkło Corning Gorilla 2.5D, a ramka została wykonana z ręcznie polerowanej ceramiki. Obudowę pokryto włóknem węglowym 3D. Trzy fizyczne przyciski ze stali nierdzewnej 316L oraz responsywny ekran dotykowy ułatwiają kontrolowanie wszystkich funkcji zegarka. Natomiast kolorowy wyświetlacz umożliwia sprawdzanie danych, nawet przy ostrym słońcu.

Z urządzenia można korzystać pod wodą nawet do 50 m głębokości, co potwierdza certyfikat ATM1. Smartwatch oferuje 14 różnych trybów sportowych, takich jak: bieganie, chodzenie, bieg w terenie, kolarstwo, kolarstwo halowe, orbitrek, wspinaczka, pływanie w basenie, pływanie na otwartych wodach, triathlon, narty, tenis i piłka nożna.

Zegarek wyposażony jest w aparat do analizy tętna Firstbeat. Dzięki temu można skorzystać z funkcji VO2max (analiza układu oddechowo-krążeniowego). Parametr ten opisuje zdolność organizmu do wykorzystywania tlenu i przekształcania składników odżywczych w energię. Pozwala to na dostęp do informacji fizjologicznych, co ułatwia planowanie kolejnych treningów.

Amazfit Stratos wyposażony jest w baterię lit-pom o pojemności 290 mAh, która pozwala na 5 dni pracy na jednym ładowaniu. W trybie sportowym, z włączonym GPS, urządzenie wytrzymuje około 35 godzin, co odpowiada 100-kilometrowemu biegowi w terenie.

Zegarek łączy się ze specjalną aplikacją Amazfit Watch 2.0, która pozwala m. in. na synchronizację danych, sprawdzanie, informacji dotyczących dziennych aktywności i ćwiczeń, dostosowywanie zainstalowanego widżetu smartwatcha, importowanie danych map sportowych i wiele więcej. Aplikacja obsługuje również synchronizację danych ćwiczeń z aplikacjami innych firm. Umożliwia również zaimportowanie muzyki (słuchanie za pomocą sparowanych przez Bluetooth bezprzewodowych słuchawek) oraz powiadamia o przychodzących wiadomościach i połączeniach.

Wersja Stratos+ (2S), oprócz wszystkich parametrów wersji Amazfit Stratos 2, ma zaoblone na krawędziach ekranu szkło szafirowe 2.5D, skórzany pasek oraz dodatkowy, silikonowy pasek w zestawie.

Link do szerszego opisu – Amazfit Stratos 2: tutaj
Cena: 899 zł
Link do szerszego opisu – Amazfit Stratos+ (2S): tutaj
Cena: 1149 zł

MiJia 360° Home Security Camera 1080p

Wewnętrzna kamera Xiaomi Mi Home Security 360° jest wyposażona w dwa silniki, które umożliwiają obracanie urządzenia we wszystkich kierunkach. Dzięki 360° poziomemu i 115° pionowemu kątowi widzenia, kamera uzyskuje panoramiczny widok, skutecznie eliminując martwe punkty i narożniki. Urządzenie nagrywa obraz w rozdzielczości FHD 1080p. Dzięki 10 reflektorom podczerwieni (940 nm), obraz, nawet w nocy, rejestrowany jest w bardzo wysokiej jakości. Ponadto, dzięki zastosowaniu technologii redukcji hałasu przekładni, obiektyw kamery obraca się w całkowitej cieszy.

Home Security Camera obsługuje lokalną pamięć micro SD i automatyczne zapisywanie w pętli. Obsługuje połączenie z routerem Mi Wi-Fi (z wbudowanym dyskiem twardym) z codzienną kopią zapasową danych. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą aplikacji Mi Home, która umożliwia dostosowanie harmonogramu monitorowania i kątów widzenia. Kamera wyposażona jest również w czujniki ruchu. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek zmiany, 10-sekundowe wideo zostanie zapisane na urządzeniu z zainstalowaną aplikacją.

Link do szerszego opisu: tutaj
Cena: 219 zł

Mi Box S TV 4K

Mi Box S TV 4K to kompaktowe centrum rozrywki, działające na systemie operacyjnym Android 8.1. Wyposażone zostało w 2 GB DDR3 RAM oraz 8GB pamięci eMMC. Pozwala to na płynne działanie i instalację popularnych aplikacji np. Netflix czy HBO GO. Urządzenie umożliwia odtwarzanie materiałów w najwyższej jakości 4K Ultra HD HDR przy 60 klatkach na sekundę. Mi Box S TV 4K ma wbudowany Chromecast, co umożliwia przesyłanie materiałów na telewizor. Ponadto, obsługuje asystenta Google, co ułatwia dostęp do rozrywki i pozwala na sterowanie urządzeniami Smart Home. Asystenta aktywuje się przyciskiem na pilocie.

Link do szerszego opisu – Mi Box S TV 4K: tutaj
Cena: 329 zł

Źródło: informacja prasowa

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner