Oficjalne plakaty serii Xiaomi 13

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Jak wiemy, premiera smartfonów z rodziny Xiaomi 13 została odwołana. Do tej pory nie wyznaczono oficjalne daty jej premiery. Nie przeszkadza to jednak, abyśmy zerknęli na oficjalne plakaty modelu Xiaomi 13 oraz Xiaomi 13 Pro.

Xiaomi 13

Grafika pochodzi z portalu XiaomiToday

Na powyższym zdjęciu możemy zobaczyć, jak prezentuje się podstawowy wariant, jakim jest Xiaomi 13. Konstrukcja tego modelu faktycznie zbliżona jest do iPhone, o czym informowaliśmy już jakiś czas temu. Błyszcząca prosta ramka wokoło telefonu, symetrycznie usytuowany prosty ekran. To cechy należące dotąd do marki Apple. Widoczny jest moduł aparatu przedniego umieszczony w centralnie w górnej części ekranu.

Xiaomi 13 oraz Xiaomi 13 Pro

Grafiki pochodzą z portalu XiaomiToday

Natomiast na tym zdjęciu widoczne są oba modele. Xiaomi 13 Pro posiadał będzie zaokrągloną tylną obudowę, jak i zakrzywiony ekran. Obydwa urządzenia wyposażono w kwadratowy moduł aparatu głównego z trzema matrycami. Kształt tej wyspy aparatów również wygląda znajomo.

Grafika pochodzi z portalu XiaomiToday

Założyciel Xiaomi, Lei Jun, wcześniej informował, iż dzięki zastosowanym materiałom chwyt tego telefonu jest bardzo komfortowy. Ponadto zgodnie z oficjalnym powyższym plakatem oba warianty tej linii wykorzystują technologię nano-skóry, która jest bardziej odporna na zużycie, blaknięcie czy też zabrudzenia.

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner