Odkurzacz Roidmi Eva Self-Cleaning Robot Vacuum

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Po smartfonach, inteligentnych zegarkach czy opaskach, to właśnie roboty odkurzające stały się trendem wśród klientów. Niedziwne więc, że również Roidmi, czyli spółka wchodząca w skład ekosystemu Xiaomi, wkroczyło na ten rynek. Po sukcesie Roidmi F8 Storm FX, Roidmi R10 czy Roidmi X20, firma wprowadziła wlaśnie swój nowy produkt, którym jest Roidmi Eva. Jego najbardziej akcentowana funkcja to możliwość samooczyszczania i mopowania 2 w 1. Kampania crowdfundingowa tego produktu jest już dostępna na IndieGoGo z początkową ceną w wysokości 799 USD.

Model wyposażono w mocny silnik ssący 3200 Pa wraz z mopem ciśnieniowym o sile 12 N, który zapewnia również szybkie suszenie. Ma on pozwalać na skuteczne czyszczenie dzięki wszechstronnemu skanowaniu w zakresie 360°. Moc robota wynosi 65 watów.

Użytkownik może łatwo kontrolować robota za pomocą wirtualnych asystentów, takich jak Alexa i Google, a także dedykowanej aplikacji.

Urządzenie posiada antybakteryjny pojemnik do zbierania kurzu o pojemności 3 litrów, który zdaniem producenta pozwala na przechowanie śmieci zebranych przez 60 dni. Pojemnik na wodę pomieści 4 litry płynu, zaś produkt może automatycznie oddzielać czystą wodę od tej brudnej.

Robot oferuje trzy różne tryby zamiatania:

  • Tryb odkurzania i mopowania – w tym trybie robot odkurzający automatycznie obiera tracę, jeśli dywan lub jakakolwiek przeszkoda zostanie wykryta podczas procesu zamiatania, odkurzania i mopowania.
  • Tryb odkurzania — ten tryb oferuje automatyczne czyszczenie pod ciśnieniem, nawet dywanów.
  • Tryb mopowania — pozwala na mycie ciśnieniowe na przykład tłustej podłogi w kuchni.

Poza aplikacją, na samym urządzeniu znajdziemy również kolorowy panel LED z różnymi kontrolkami, które wskazują między innymi proces samooczyszczania czy też zbierania kurzu. To jednak nie wszystko – pozwolą one bowiem również m.in. na kontrolowanie stopnia naładowania baterii, napełnienia worka na kurz czy zbiornika z wodą.

Bateria o pojemności 5200 mAh ma pozwolić na pracę urządzenia przez ok. 3,5 godziny (220 minut), zaś robot ładuje się do pełna w ok. 4 godziny.

https://www.youtube.com/watch?v=vxlf6-qayh8

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner