Nowy Xiaomi TV Stick certyfikowany w FCC

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi może wkrótce wprowadzić na rynek następcę Mi TV Stick. Kolejna generacja niedawno pojawiła się na stronie FCC, gdzie znaleźć można też kilka szczegółów na temat specyfikacji nadchodzącego produktu.

Dokument, o którym mowa, odnosi się do urządzenia o nazwie Xiaomi TV Stick, zamiast jak do tej pory Mi TV Stick. Nadchodzące urządzenie jest nieco dłuższe niż zeszłoroczny model, jednak jego ogólna konstrukcja i pilot wyglądają identycznie jak w starszym modelu. Pilot ten obsługuje technologię Bluetooth Low Energy i zasilany jest przez baterie AAA.

Zgodnie ze opisem w FCC, Xiaomi TV Stick jest wyposażony w czterordzeniowy procesor SoC Amlogic S905Y4 z rdzeniami ARM Cortex-A35 oraz procesorem graficznym Mali-G31 MP2. W dokumencie tym nie znajdziemy natomiast informacji o zastosowanej pamięci RAM, jak i pamięci masowej. Dla porównania — zeszłoroczny Mi TV Stick był dostępny z 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej.

Nowy stick oferuje obsługę przesyłania strumieniowego 4K, a także Dolby Vision, HDR10, Dolby Atmos i DTS HD. Obsługuje również wiele kodeków, w tym AV1, VP9 P-2, H.265 i H.264. W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenie może pochwalić się znacznie szybszymi prędkościami Wi-Fi: do 866,7 Mb/s downlink oraz 300 Mb/s uplink.

Na stronie FCC czytamy, iż ​​urządzenie to dostępne będzie w sprzedaży w zestawie z zasilaczem 5V/1A, kablem USB, dwiema bateriami AAA i przedłużaczem HDMI.

Źródło: XDA

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner