Nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością w MIUI

Nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością w MIUI

W dzisiejszej aktualizacji MIUI o oznaczeniu 20.11.17 Xiaomi dodało nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością, przypominający swoim wyglądem podobne rozwiązania z telefonów pewnego producenta z nadgryzionym jabłkiem. Domyślnie aktywacja menu została przez Xiaomi ograniczona – ekipa xiaomi.eu usunęła te ograniczenia, dzięki czemu w piątek będziemy mogli Wam udostępnić te zmiany w ramach wersji beta 20.11.18.

Na ten moment telefony z Androidem 10 nie posiadają wsparcia dla nowego menu zasilania – spodziewamy się, że być może Xiaomi doda takowe wsparcie wkrótce. Z menu głośności takiego problemu nie zaobserwowaliśmy – jeśli cokolwiek w tym zakresie się zmieni, będziemy aktualizować artykuł.

Oto zrzuty ekranu oraz materiały filmowe z nowym wyglądem.

źródło: własne


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.