Nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością w MIUI

Nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością w MIUI

W dzisiejszej aktualizacji MIUI o oznaczeniu 20.11.17 Xiaomi dodało nowy wygląd menu zasilania oraz sterowania głośnością, przypominający swoim wyglądem podobne rozwiązania z telefonów pewnego producenta z nadgryzionym jabłkiem. Domyślnie aktywacja menu została przez Xiaomi ograniczona – ekipa xiaomi.eu usunęła te ograniczenia, dzięki czemu w piątek będziemy mogli Wam udostępnić te zmiany w ramach wersji beta 20.11.18.

Na ten moment telefony z Androidem 10 nie posiadają wsparcia dla nowego menu zasilania – spodziewamy się, że być może Xiaomi doda takowe wsparcie wkrótce. Z menu głośności takiego problemu nie zaobserwowaliśmy – jeśli cokolwiek w tym zakresie się zmieni, będziemy aktualizować artykuł.

Oto zrzuty ekranu oraz materiały filmowe z nowym wyglądem.

źródło: własne

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]