Mibro Air – nowy smartwatch Xiaomi

Mibro Air – nowy smartwatch Xiaomi

Xiaomi, a ściślej jej submarka Mibro, wprowadzi już w najbliższym czasie nowy zegarek inteligentny, Xiaomi Mibro Air. Oficjalna premiera planowana jest na 30 listopada.

Mibro Air charakteryzuje się bardzo stonowanym wyglądem. Jego korpus wykonano z metalu, zaś całość spełnia wymogi normy IP68.

Xiaomi Mibro Air wyposażono w kolorowy ekran TFT o wielkości 1,28 cala, co stanowi 95% całości powierzchni koperty. W zegarku zastosowano 12 trybów sportowych. Zegarek posiada możliwość zapisu aktywności, włączając w to grę w piłkę nożną, korzystanie z bieżni, jazdę na rowerze czy spacer. Na pokładzie nie zabrakło czujnika pomiaru rytmu serca. Całość można synchronizować z aplikacją Mibro Fit Mobile, bardzo zbliżoną do aplikacji MI fit.

Bateria, w jaką wyposażono Xiaomi Mibro Air, ma pojemność 200mAh, co zgodnie z zapewnieniami producenta, powinno wystarczyć na 10 działania przy pełnym użytkowaniu lub 25 dni w trybie czuwania.

Zegarek, jak wspomnieliśmy, oficjalnie trafi do sprzedaży 30 listopada br. Co najbardziej istotne, to cena urządzenia. Wynosić ma bowiem ona 32,99 USD.

Czytaj też:  Xiaomi wycofuje się z Rosji? Znaczne zmniejszenie dostaw

Źródło: xiaomitoday

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.