Nowy Redmi 4 stycznia

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Nowy Redmi 4 stycznia

Dobre nowiny. Xiaomi 4 stycznia 2015 zaprezentuje nowy model z serii Redmi czyli 2S.
Ma być on następcą Redmi 1S WCDMA. Oczywiście wzorem nowego Redmi Note, 2S będzie posiadał łączność LTE.

113241lomz0j05yvaojoxs.jpg.thumb

Dokładna specyfikacja nowego Redmi jest nieznana. Przewiduje się, że będzie to urządzenie na 64-bitowym Snapdragonie 410 i lekko zmienionym wyglądzie obudowy. Telefon ma wystartować z MIUI 6 na pokładzie.

Niestety gwoździem do trumny będzie fakt, że ponoć Redmi 2S ma mieć tylko 1GB pamięci RAM – w przeciwieństwie do Redmi Note LTE, który na nowym MIUI 6 chodzi bez problemu za sprawą większej ilości pamięci.

Cóż, wszystko okaże się 4 stycznia.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • acy
  • Puka. Ale wiadomo tylko tyle ze Mi5 będzie. Reszta i tym bardziej co tam napisali (a raczej gizchina) to bzdura.

  • MasowyMasa

   Przecież tam jest przerobione zdjęcie Note’a 4…

 • Chrupki Ryżowe

  Ja jestem zadowolony ze swojego pierwszego Redmi i być może bym się skusił na następcę, gdyby dołożono do niego trochę pamięci RAM (żeby korzystając z wielozadaniawości apki mi się nie wyłączały) i trochę ROM (na dane aplikacji zostaje mało miejsca, szczególnie że jest parę które wykorzystują tylko pamięć wewnętrzną). A w ogóle to bym się cieszył z dwóch slotów 3G, wtedy mógłbym lepiej wykorzystać transfer z dwóch kart SIM. :) Za te pieniądze więcej nie wymagam od smartphona, no może trochę dopracowania softu i lepszej baterii, ale ideału nie ma i nie będzie.

 • aaabbbccc

  witam.
  mam od jakiegoś roku ten model, ostatnio się zawiesił, nie mam pojęcia dlaczego, po włączeniu świeci się tylko „mi” na czarnym ekranie, w aplikacji – którą używałam na początku ale nie pamiętam już do czego – czyli „mi pc suite” nic nie mogę zrobić bo ojna nie wykrywa telefonu, gdy przyciskam dwa przyciski czyli głośność i włącznik główny to po jakims czasie pojawia się pluszak z kablem i robotem i podpisem FASTBOOT. podłączałam telefon po pojawieniu się tego misia, oraz przy napisie mi, ale mipcsuite nic nie wskórałam : czy telefon nadaje się do serwisu, czy tez może jest jakiś sposób domowy , np. wgranie ponownie oprogramowania.
  ( kupiłam ten telefon gdzieś w internecie i wgrywałam oprogramowanie z instrukcjami z tej strony, ale już nie pamiętam jakie . nie znam modelu telefonu dlatego dodaje zdjęcia telefonu z etykietkami. proszę o odpowiedź – czy można coś spróbować z tym zrobić, czy wysyłać do serwisu, czy też wyrzucić tel bo nie da się naprawić, bądź koszt zbyt wysoki wstosunku do kosztu nowego telefonu ?) zdjecie z danymi telefonu pochodzi z identycznego aparatu mojej koleżanki, razem kupiłyśmy identyczne, ale nie jestem pewna czy po aktualizacjach jest to to to samo czy nie, bo koleżanka co jakiś czas włącza aktualizacje, a ja w ogóle .

 • aaabbbccc

  dodaje zdjęcia

 • aaabbbccc

  dodaję zdjęcia

 • aaabbbccc

  widok zablokowanego telefonu

 • aaabbbccc

  widok po wciśnięciu dwu przycisków jednoczesnie

 • aaabbbccc

  dane telefonu , nalepki pod baterią

 • aaabbbccc

  dane telefonu na opakowaniu

 • aaabbbccc

  proszę o informacje czy to jest do samodzielnej naprawy, czy też wysyłać do serwisu?