Nowy monitor Redmi 27” zaprezentowany

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

W maju ubiegłego roku firma zaprezentowała swój pierwszy monitor o symbolu 1A. Dziś możemy podzielić się z Wami informacją, iż producent pokazał światu kolejną jego odsłonę.

Monitor ten wyposażony jest w 27 calowy wyświetlacz IPS LCD FHD o rozdzielczości 1920x1080p z maksymalną częstotliwością odświeżania 75 Hz. Kąt widzenia wynosi aż 178 stopni. Ekran monitora ma proporcje 16:9 z 100% procentowym pokryciem barw w palecie sRGB. Wymiary tego urządzenia wynoszą 613,2 mm x 205,3 mm x 476 mm. Urządzenie obsługuje porty HDMI, VGA i inne interfejsy. Producent wycenił go na 799 juanów (około 470 PLN) Monitor trafi oficjalnie do sprzedaży 8 marca za pośrednictwem Xiaomi Mall i Jingdong.

Pod względem wyglądu monitor posiada klasyczną konstrukcję z trzema wąskimi ramkami. Firma twierdzi, iż najcieńsza część wyświetlacza ma tylko 7,5 mm.

Monitor jest wyposażony w tryb niskiej emisji światła, który nie powoduje zmęczenia oczu przy długim jego używaniu. Dzięki temu doskonale spisywał się będzie w biurach oraz domach. Dosyć niska częstotliwość odświeżania może sprawić, że monitor ten nie będzie rozchwytywany przez graczy.

Jak Wam podoba się ten monitor, będziecie zainteresowani jego zakupem?

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner