Nexus 5 i MI-2 z MIUI 4.4 Kitkat?

Acid
46 komentarzy

Ciekawe wieści płyną z profilu weibo jednego z najważniejszych developerów MIUI Sung Penga.
Otóż możemy się spodziewać MIUI opartego o Androida 4.4. Wiadomość ta była podana już w listopadzie, jednak dopiero teraz ją znalazłem :)

MIUI na Androidzie 4.4 miałby się pojawić po Chińskim Nowym Roku czyli na przełomie Lutego i Marca.
Niestety nie dysponujemy dobrym, angielskim tłumaczeniem tych słów, a jedynie to co udało się przeczytać przez Google Translate.

  • MI-2 może dostać MIUI Kitkat, ponieważ już jest na ten telefon Android 4.4. I jeśli prace pójdą dobrze to uda się stworzyć na tej podstawie MIUI. Warunkiem jest osiągnięcie wysokiej stabilności telefonu.
  • Nexus 5 będzie oficjalnie wspierany przez MIUI jak tylko uda się stworzyć system na bazie Androida 4.4.
  • Mowa jest także o innym urządzeniu Nexus, które dostanie oficjalne wsparcie. I nie, nie będzie to Nexus 4 – na to już za późno. Prawdopodobnie będzie to Nexus 7 2013.

Słowa developera MIUI warto traktować na razie jako niepewne. Informacje te nie są potwierdzone przez Xiaomi, aczkolwiek zmiana bazy Androida musi w końcu kiedyś nastąpić nawet w MIUI.

Wiadomo, że na razie najwyższą wersją Androida w MIUI jest 4.3 w telefonie MI-3 WCDMA, które ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Do Kitkata zostałyby więc aktualizowane MI-3/MI-2/MI-2A.

źródło [weibo]

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

46 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner