MIUI v5 3.4.5 PL

MIUI v5 3.4.5 PL
 • tłumaczenie do 3.4.5
 • Xiaomi M-1: usuwanie zbędnych dzwonków i alarmów, czcionek MIUI. Ponadto brak powiększonego zestawu ikon miui_mod_icons i blokady reklam hosts. Niestety ale jest to konieczne by zmieścić się ze spolszczeniem poniżej 210MB na partycji /system. W tej chwili zostało 3MB ;p.
 • poprawione kilka literówek czy błędów zgłoszonych przez użytkowników
 • poprawiony chiński tekst w żywej ikonce kalendarza
 • oficjalne (bo od nas :)) MIUI v5 dla Neo V – podziękowania dla Kamila Zdancewicza
 • zmiana opcji “Płaski” na “DSP Manager” w Muzyce (tylko Neo V)
 • porty MIUI i spolszczenia będą pojawiać się sukcesywnie. Jeśli miałbym doradzić to polecam poczekać na nasze romy MIUIAndroid + spolszczenia aniżeli instalować romy chińskie (te wiadomo wyjdą wcześniej). Od tej wersji spolszczenia będą na podstawie MIUIAndroid więc by potem nie było problemów jak ktoś wgra spolszczenie przygotowane pod tę wersję na rom chiński. W sumie nie powinno to kolidować ale nigdy nic nie wiadomo.
 • Czytaj też:  MIUI 21.9.8


  Nowości w MIUI v5 3.4.5

  • opcja przesyłania albumów/zdjęć do katalogów w chmurze
  • czerwona dioda LED podczas nagrywania (tylko MI-2… chyba)
  • możliwość zmiany motywu ekranu dzwoniącego alarmu
  • automatyczny restart systemu po aktualizacji (tylko MI-2 i MI-1)

  Pogoda MIUI

  Dla tych którzy nie czytali poprzedniego postu. Z Google Play można zainstalować Weather BZ (Pogoda BZ) mająca widżety MIUI i support v5 (częściowy). Daje to idealne zastępstwo niedziałającej u nas aplikacji Weather od MIUI. Aplikacja jest po polsku. Link: Weather BZ

  Ważne

  Wyjaśniając dla tych, którzy nie czytali nas wcześniej czy naszego FB, MIUI v5 dla Samsunga Galaxy S3, S2, Note 2 czy HTC One X będzie ale jest wciąż testowane. Dlaczego tak długo? By wyeliminować błędy. Jest to całkiem prawidłowe. I jak dla mnie mogliby testować dalej. Bo byłbym pewny, że otrzymam rom bez błędów. Chyba o to chodzi prawda? Porty MIUI v5 wyszły wcześniej bo były testowane tydzień przez przypadkową grupę osób, a potem jeszcze romy poleciały na XDA. I stąd wzięły się problemy z tymi portami. I cały czas czytam na forum jak użytkownicy SGS czy Defy itp, zakładają tematy, w których narzekają na stan ich MIUI i wytykają błędy, jednocześnie szukając pomocy. Niestety ale w każdym przypadku trzeba poczekać na nową wersję i tyle.

  Czytaj też:  MIUI 21.9.1

  Dla ciekawych, lista bugów:
  Bugs in SGS III V5 -Beta Testing
  Bugs in Samsung Galaxy Nexus
  [v5 Official Build] Galaxy S2 Beta Testing
  Note2 MIUI v5 Bugs – 1st post updated on 2nd April

  Aktualizacja 2013/04/07:
  – Dodano oficjalne wersje MIUI v5 dla S3 i Note 2 (bety)
  – Dodano porty 3.4.5 dla różnych urządzeń Aktualizacja 2013/04/09: Dodano LT18i, Sensation, Incredible S, Desire Z i LG P990 Podziel się:
  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  96 komentarzy
  Najnowsze
  Najstarsze Naj. głosów
  Inline Feedbacks
  Pokaż wszystkie
  Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.