MIUI Android 4.0 podgląd zmian

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI Android 4.0 podgląd zmian

MIUI udostępniło pierwsze screeny z nowej wersji Ice Cream Sandwich
Zapraszam do galerii.

Wg. mnie interfejs nie przeszedł tak gwałtownych zmian jak niektórzy przewidywali. Menu ustawień, SMS czy pasek powiadomień pozostanie praktycznie taki sam. Pozytywną zmianę można dostrzec w wyglądzie kontaktów – cieszą większe zdjęcia kontaktów, co może oznaczać iż na ekranie podczas połączenia przychodzącego będziemy widzieć dużą miniaturkę zdjęcia.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • zbygniew

  Dobre zmiany. Tamten UI był za bardzo podobny do Meizu M9.

  • mst

   A co w tym dziwnego skoro M9 miał MiUi na pokładzie ? Jak Meizu MX będzie miał ICS to też będziesz marudził ;)

 • zapowiada się ciekawie

 • Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze 1.11.25 to bedzie moje ostatnie MIUI. Z tym wygladem to jak dla mnie stoja w miejscu. Nowy android to myslalem ze beda jakies nowosci rowniez w MIUI, ale nie za bardzo to widac. No nic poczekamy zobaczymy :)

  • yaatzek

   Ze zdjęć na razie nie wiele wynika, poza tym, że pozmieniali trochę „grafikę”. Jeśli oprócz tego nie zmieni się nic więcej no to będę szczerze mówiąc trochę rozczarowany… ale i tak pozostanę z miui :)

  • mst

   No mi oryginalny ICS nie przypasił testując to na AVD, ale miui z ICS jak najbardziej i nikt tu nie wspomniał o Playerku miui, który też został poprzestawiany. Mam tylko nadzieję, że na HD2 nie będzie już tego sonicboom na playerze bo inaczej zostaje przy ttpod.

 • Brakuje Ci lightboxa na blogu :)