MIUI 11 – pierwsze zrzuty i informacje!

MIUI 11 – pierwsze zrzuty i informacje!

Niniejszym przedstawiamy pierwsze zrzuty ekranu z nowej wersji MIUI 11 by xiaomi.eu w wersji 9.9.9, który w wersji chińskiej pojawił się na bardzo krótko i nie został wydany z myślą o puszczeniu go do szerokiego grona odbiorców – aktualizacja zniknęła po godzinie. Jako, że to pierwszy taki build, to prawdopodobnie części funkcji, które pojawią się w finalnej wersji, jeszcze w tej wersji nie ma. Ale nawet z tej nieco okrojonej wersji możemy wywnioskować wiele i w ostateczności zadać sobie pytanie – czy jest na co czekać?

Jak na razie nie zmieniło się specjalnie wiele. Zgodnie z powyższymi zrzutami ekranu niewielkie zmiany wizualne znajdują się w Ustawieniach, pulpit zyskał nowe ikonki, a cały interfejs stał się, przynajmniej dla mnie, bardziej cukierkowy. Nie zmienił się kompletnie panel powiadomień czy suwaki głośności – są niemalże identyczne, jak w MIUI 10.

Drobne zmiany w interfejsie spotkały aplikacje Zegara, dialera i Kalkulatora. Pojawiła się także nowa aplikacja “Usługi i opinie”, która ma zastąpić starą aplikację Opinie. Jej interfejs nie odbiega zbytnio od tego, do czego mogliśmy się już przyzwyczaić w poprzednich wersjach UI. Pozostałe aplikacje na razie nie mają żadnych poważniejszych zmian w interfejsie i wyglądają dokładnie tak samo, jak w MIUI 10.

Zmienił się delikatnie tryb AOD – oto wideo z wersji chińskiej z prawdopodobnie Redmi K20 Pro (na Mi Mix 2S nie ma AOD).

Czytaj też:  Inteligentny zamek do drzwi Xiaomi Face Recognition X

Nowa animacja przejścia z ekranu blokady do pulpitu:

Niektóre funkcje mogą się jeszcze pojawić później – na razie publikujemy to, o czym wiemy i czego jesteśmy absolutnie pewni. Oczywiście MIUI 11 w naszym wydaniu wciąż jest w fazie testów i nie wiemy dalej, kiedy zostanie ono opublikowane.

Zrzuty wykonano za pomocą Xiaomi Mi Mix 2S.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]