MIUI 1.9.30 dla Xperia X10

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI 1.9.30 dla Xperia X10

Dodałem spolszczony rom do X10 stąd.
Polski temat jest na forum.android.com.pl. Dlatego wszelkie pytania proszę kierować tam. Chyba, że nic nie działa to wtedy do mnie :)

W dziale download jest do pobrania ROM+Spolszczenie. Nie jest to paczka spolszczająca tylko pełny rom po polsku. Nie testowałem bo nie mam jak ale powinno działać – dodałem polskie aplikacje, zegarki i bootanimacje.

Rom do instalacji wg. instrukcji z forum.
Rom zawiera najbardziej aktualne tłumaczenie – niedostępne w innych 1.9.30 :)

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • slawek wars

  hejka,
  świetna robota , rom działa OK, bardzo fajna czcionka, mialem problem z wifi .
  Nie chcialo działac na komplecie sterowniki+ kernel(x10_FXP_DooMKernel-v05.ftf + CM7FXP-DooMKernel-v05_wifi_CWM.zip) – nie dawało sie wogole załaczyć wifi. Po zmianie na komplet kernel+ sterowniki (x10_2.3.3_DooMKernel-v05.ftf + x10_gb_DooMKernel-v05_wifi modules ) wifi działa OK ( nawet z DHCP)
  Bardzo dziękuje za szbkie tłumaczenie :)

 • MaciupeQ

  Super robota,
  Jak pisał Sławek, na kernelach DooMa wifi działa na modułach x10_gb_DooMKernel-v05_wifi i kernelu x10_2.3.3_DooMKernel-v05