MIUI 1.10.7 w weekend

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
MIUI 1.10.7 w weekend

Jak głosi ten temat: http://www.miui.com/thread-281886-1-1.html – publikacja MIUI 1.10.7 może się przesunąć na sobotę 8 października. Ma to związek z jakimś ich świętem narodowym. Dlatego spolszczenia będą pewnie w niedzielę albo poniedziałek.

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • ozmatox

  Witajcie ;) od dawna używam romu MIUI w HTC Desire, jest naprawdę świetny! Szybkość, stabilność, naprawdę same plusy, z resztą kto ma to wie…ale nie o tym.
  Czy nie macie czasami chwili refleksji, że w kolejnej aktualizacji może znaleźć się jakiś szkodnik (czyt.spy) aby w łatwy i szybki niekontrolowany sposób dostać się na wasze konto w banku, lub wykraść jakieś ważne dane z telefonu, których oczywiście nie powinno się trzymać w smartfonach ;) ale zawsze coś się w nim znajdzie…
  Przepraszam,że w tym miejscu dzielę się z Wami tą myślą, ale czy możemy być czegoś pewni w „tych czasach”?

  • Hm trudno powiedzieć. MIUI jest na źródłach. CM ale kod nie jest publiczny. Nigdy nie wiadomo do końca co tam pod maska chodzi – no i system jest z Chin wiec różnie to może być.
   Natomiast z technicznego punktu widzenia to gdyby jakieś oprogramowanie szpiegowskie miało się uruchomić to byłaby to aplikacja, która byłaby widoczna podczas prac nad romem np. Spolszczenia. A te które nie są widoczne to mogłyby zostać odkryte przez devow – jest masa ludzi, którzy grzebia w miui i maja możliwość wylapania czegoś podejrzanego. Pozdrawiam
   Acid

 • Czy w tej wersji jest już OTA PL?

  • Tak. Dla Desire ;) Reszta nie.
   Pozdrawiam
   Acid