MIUI 1.11.11 PL

MIUI 1.11.11 PL

Tłumaczenie do MIUI 1.11.11

  • tłumaczenie uaktualnione do wersji 1.11.11
  • poprawki w: Bluetooth, Kontakty, SuperUser, Kopia
  • dodane tłumaczenie klawiatury Android (LatinIME) + brakujące cyferki na literkach
  • poprawione ostatecznie wyszukiwanie kontaktów przez przesuwanie suwaczkiem – info poniżej


Informacja
Zostało naprawione działanie suwaczka na liście kontaktów i pozycja okienka nad literkami.
By rozwiać wszelkie wątpliwości: w MIUI tak właśnie działa ten suwaczek. Mianowicie, gdy przesuwając palcem po suwaczku z literkami lista kontaktów dojdzie do końca to okienko zatrzymuje się na literce, na którą zaczyna się kontakt pierwszy na górze ekranu. Upraszczając: ekran mieści 7 kontaktów, jeśli ostatni ekran ma na przykład kontakty na: P,R,R,S,S,S,S to suwaczek zatrzyma się na P bo jest to pierwszy kontakt na liście na ostatnim ekranie. Dalej suwaczek nie zejdzie bo nie ma takiej potrzeby – lista kontaktów się skończyła i okienko zatrzymało się na pierwszej literce ostatniego ekranu. Dodanie kolejnych kontaktów np. na Z spowoduje obniżenie dolnego progu dla suwaczka i zatrzyma się na R.

Oczywiście sprawa suwaczka jest niezależna od dużego okienka z literką kontaktu pojawiającego się przy przesuwaniu palcem po liście kontaktów – tam łapane są wszystkie literki i znaki. Dokładność tego okienka zależy od tego jak wolno poruszamy listą.

Czytaj też:  MIUI 21.9.28

Uwaga
Gdyby występował FC przy wejściu w Język i klawiatura to należy z pliku z romem z miuiandroid skopiować plik /system/app/LatinIME.apk to tego samego miejsca w paczce ze spolszczeniem i zainstalować ponownie.
Generalnie nie powinno być problemu ale podaję to na wszelki wypadek.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.