Mijia Walking Pad Armrest Edition, czyli domowe urządzenie do fitnessu

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Pod nazwą Mijia kryje się wiele różnych produktów ekosystemowych Xiaomi, w tym np. bieżnie. Po raz pierwszy urządzenie tego typu zostało zaprezentowane przez Xiaomi w 2019 roku. Dziś wprowadziło ono do sprzedaży na rynku chińskim nową generację tego produktu.

Specyfikacja techniczna Mijia Walking Pad Armrest Edition

Według oficjalnych danych, model ten wyposażono w składany, stabilny i trwały zintegrowany drążek wykonany ze stopu stali węglowej, który jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Służyć ma on łatwiejszemu przechowywaniu urządzenia; w tym celu wystarczy pociągnąć blokadę w dół. Produkt ten posiada kompaktową obudowę w porównaniu do typowej bieżni i zajmuje powierzchnię zaledwie 0,8 metra kwadratowego.

Konstrukcja mechanizmu zabezpieczającego jest również wygodna i łatwa w użyciu. W przeciwieństwie do poprzedniej generacji nowy model wyposażony jest w przyciski dotykowe. Producent zaimplementował w nim nowy wyświetlacz typu Dot Matrix LED o wysokiej jasności, który wskazuje prędkość uzyskiwaną podczas ćwiczeń, a także pokazuje czas treningu oraz spalone kalorie w czasie rzeczywistym. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 110 kg.

Xiaomi Mijia Walking Pad Armrest Edition wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, który potrafi obracać dywan z prędkością 6 km/h, co świadczy o tym, iż jest to raczej produkt low-end przeznaczony głównie dla tych, którzy dopiero wkraczają w świat fitnessu. Domowemu wykonywaniu ćwiczeń ma również sprzyjać niski poziom generowanego hałasu. Producent dodał także możliwość łączenia się z bieżnią, jak z każdym produktem z ekosystemu Xiaomi, za pomocą aplikacji Xiaomi Home, co pozwoli na przykład na synchronizację danych po przeprowadzonym treningu.

Model ten trafi na półki sklepowe w Chinach w dniu 15 września w cenie 1399 juanów (950 zł).

Żdródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner