Mijia Dual-brush Wireless Vacuum Cleaner

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Mijia, jedna z submarek Xiaomi zaprezentowała nowy bezprzewodowy odkurzacz Mijia Dual-brush Wireless Vacuum Cleaner, który będzie sprzedawany w Chinach w przedsprzedaży w cenie 799 juanów (około 540 zł), a jego cena katalogowa to 999 juanów (około 670 zł).

Jak nazwa wskazuje, w odkurzaczu zastosowano konstrukcję dwuszczotkową, która ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, poprawiając tym samym użyteczność tego urządzenia. W komplecie znajdziemy standardową długą szczotkę rolkową, która wyposażona jest w miękkie i twarde włosie, odpowiednie do większości twardych podłóg. Konstrukcja z podwójną szczotką rolkową może zasysać otaczające nieczystości bezpośrednio do portu ssącego, co jest bardziej wydajne niż w przypadku tradycyjnego rozwiązania. Osiąga on maksymalną moc ssania około 100 AW.

Powszechny problem blokowania zanieczyszczeń zniwelowano, wyposażając odkurzacz w system, który oddziela cząsteczki w powietrzu dzięki silnej sile odśrodkowej, zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo zatkania odkurzacza. Ponadto znajdziemy tutaj filtrację wielokrotną z wykorzystaniem siatki drucianej, bawełny filtracyjnej i elementu filtrującego. Może ona przechwytywać cząstki do 0,3um, a skuteczność filtracji całego urządzenia sięga 99,5%. Jego waga wynosi zaledwie 1,09 kg, dzięki czemu jest on bardzo lekki i łatwy w obsłudze jedną ręką.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner