Mi 9T w Polsce – znamy ceny!

Mi 9T w Polsce – znamy ceny!

Już 11 lipca odbędzie się polska premiera nowego produktu Xiaomi – Mi 9T.

Po bardzo dobrze przyjętych Mi 9 oraz Mi 9 SE na polskim rynku pojawi się kolejny przedstawiciel tej serii – Mi 9T. Urządzenie cechuje bardzo dobra specyfikacja w rozsądnej cenie. To pozwala mi uwierzyć, że Mi 9T, równie dobrze jak jego poprzednicy, przypadnie do gustu naszym klientom w Polsce – powiedział Tony Chen, General Manager marki na region CEE & Nordic & Baltic.

Przypomnijmy krótko najważniejsze parametry tego modelu:

  • 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 730 wyprodukowany w 8-nanometrowym procesie technologicznym (wg zapewnień firmy wydajniejszy od Snapdragona 710 o 35% w kwestii procesora i 10% w kwestii grafiki),
  • ekran 6,39″ AMOLED o proporcjach 19,5:9 i rozdzielczości Full HD+, czytnik linii papilarnych w ekranie,
  • 3 aparaty z tyłu: główny 48 Mpx z przysłoną f/1.75 (IMX582), szerokokątny 13 Mpx o kącie 124,8° i przysłonie f/2.4 i 8 Mpx – teleobiektyw, także z przysłoną f/2.4,
  • przedni wysuwany aparat 20 Mpx,
  • bateria 4000 mAh ze wsparciem dla ładowania 18W,
  • NFC, USB typu C.
Zobacz też:  Festiwal Smoczych Łodzi w Chinach - przerwa w aktualizacjach MIUI

Przechodząc do głównego tematu, czyli cen… No nie należało oczekiwać, że będzie taniej niż Mi 9 SE, ale źle chyba nie jest, choć mogło być lepiej:

  • 1599 zł za wersję 6/64 GB,
  • 1699 zł za wersję 6/128 GB.

Produkt będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym (Carbon Black), niebieskim (Glacier Blue) oraz czerwonym (Flame Red). 11 lipca rozpocznie się sprzedaż na Mi-home.pl oraz w autoryzowanych salonach Mi Store na terenie całego kraju. Wkrótce telefon dostępny będzie również w otwartej sprzedaży oraz u wybranych operatorów sieci komórkowych.

Czy cena nowego telefonu Xiaomi Wam się podoba? Warto tyle zapłacić za taki produkt? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

źródło: informacja prasowa.


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga (a przynajmniej się stara) ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-maila.