Mi TV 4S 65″ dostępny na polskim rynku

Mi TV 4S 65″ dostępny na polskim rynku

Xiaomi, światowy lider technologii, zapowiedział wejście Mi TV 4S 65” na polski rynek. Urządzenie w cenie 2999 zł będzie dostępne od 31 lipca.

Mi TV 4S 65″

Mi TV 4S w wersji o przekątnej 65 cali wspiera standardy 4K oraz HDR10+, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a barwy dokładnie odwzorowane. Telewizor pozwoli cieszyć się kinowymi doznaniami w domu. Płynność oglądanych scen zapewnia funkcja wygładzania ruchu. Urządzenie wyposażono w dwa głośniki o mocy 10W, które obsługują standard DTS-HD oraz Dolby Audio. Mi TV 4S 65” oferuje szereg rozwiązań dotyczących połączeń, m.in. trzy porty HDMI, trzy porty USB, port Ethernet oraz dwuzakresowe WiFi i Bluetooth 5.0 do podłączenia urządzeń bezprzewodowych głośników, słuchawek i kontrolerów gier. Mi TV 4S 65” pracuje w oparciu o system Android TVTM 9.0, co pozwala na zainstalowanie aplikacji ze sklepu Google Play i korzystanie z funkcji, takich jak Chromecast czy Asystent Google, a ulubione aplikacje streamingowe są w zasięgu ręki.

Czytaj też:  Tuż przed premierą wyciekły zdjęcia Amazfit GTR 3 i GTR 3e?

Mi TV 4S 65” dostępny będzie w cenie 2999 zł. Sprzedaż rozpocznie się 31 lipca, a telewizor będzie można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store, na mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl oraz w sieciach Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD i X-kom (online).

Zdjęcia: Mi TV 4S 65″

Opis techniczny: Mi TV 4S 65″

Mi TV 4S 65” to już kolejna propozycja telewizora od Xiaomi. Od marca na polskim rynku dostępne są także Mi TV 4A 32”, Mi TV 4S 43” oraz Mi TV 4S 55”.

*Android, YouTube, Google Play i inne powiązane znaki towarowe są własnością Google LLC.

*****

O Xiaomi

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things).

Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Czytaj też:  Wygląd (być może) przyszłego telefonu Xiaomi opatentowany

Xiaomi jest obecnie czwartą największą na świecie marką smartfonów, która utworzyła największą platformę IoT dla konsumentów z ponad 252 milionów inteligentnych urządzeń, z wyłączeniem smartfonów i laptopów. Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 90 krajach i regionach na całym świecie.

W lipcu 2019 roku pojawiła się po raz pierwszy w rankingu Fortune Global 500 na 468 miejscu. Zajęła również siódmą pozycję w kategorii Internet Services and Retailing. Xiaomi jest obecnie najmłodszą firmą na tej liście. W maju 2020 roku firma ponownie została uwzględniona w zestawieniu Forbes Global 2000, odnotowując skok na 384 pozycję.

Więcej informacji o Xiaomi znaleźć można na:http://blog.mi.com/en/

Źródło: informacja prasowa

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.