Xiaomi Mi Band 7 NFC w Polsce! Ile kosztuje? Jakie banki wspierają nową opaskę?

Kacper Skrzypek
9 komentarzy

Gdy poza Chinami debiutowała opaska Xiaomi Smart Band 7, największym jej brakiem był brak obsługi NFC. Wygląda na to, że Xiaomi się zreflektowało i już w najbliższych tygodniach do globalnej, w tym i polskiej sprzedaży, trafi Xiaomi Smart Band 7 NFC. Znamy polską cenę i listę wspieranych banków!

Specyfikacja

W porównaniu do standardowej wersji opaski nowy produkt charakteryzuje się, co oczywiste, obsługą NFC (a co za tym idzie, płatności zbliżeniowych), ale również dodanym wsparciem dla asystenta głosowego Amazon Alexa (lecz nie wspiera on języka polskiego). Inne parametry są takie same.

  • Wymiary i waga: 46.5 mm x 20.7 mm x 12.25 mm, 13,8 grama, rozmiar paska od 160 mm do 224 mm,
  • Materiał paska: TPU, klamra: stop aluminium,
  • Ekran: 1,62 cala, AMOLED, dotykowy, rozdzielczość 192 × 490 pikseli, 326 ppi, jasność do 500 nitów,
  • Bateria: 180 mAh, ładowanie magnetyczne w ok. 2 godziny,
  • Tryby: ponad 110 trybów fitness, 5 trybów wykrywanych automatycznie, ocena VO₂ max czy efektów treningu, monitorowanie tętna, SpO₂, snu, stresu, miesiączki,
  • Wodoodporność: 5 ATM,
  • Łączność: Bluetooth 5.2 BLE, NFC, aplikacja Mi Fitness.

Polska cena Xiaomi Smart Band 7 NFC

Według naszego źródła opaska Xiaomi Smart Band 7 NFC będzie kosztować w naszym kraju 299 złotych. To o 50 złotych więcej niż wariant niewspierający płatności zbliżeniowych. Cena powinna zostać oficjalnie potwierdzona przez dystrybutorów Xiaomi w Polsce w ciągu kilku dni, maksymalnie paru tygodni.

Lista wspieranych banków

Zgodnie z informacją przedstawioną przez Xiaomi, nowa opaska będzie wspierać zarówno karty Visa, jak i MasterCard. To ważna informacja, bo poprzednik obsługiwał tylko karty MasterCard. Na liście wspieranych banków znajdują się następujące podmioty:

  • MasterCard: Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Polskiej Spółdzielczości, BNP Paribas, Credit Agricole, Curve, mBank, PKO Bank Polski, SGB-Bank, Zen, VeloBank,
  • Visa: Credit Agricole, mBank, Nest Bank, PKO Bank Polski, Santander Bank Polska.

Źródło: Xiaomi, informacja własna

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner