Funkcje z Mi 9 – kiedy na pozostałych urządzeniach?

Kacper Skrzypek
23 komentarze

Na Weibo pojawił się post dyrektora generalnego firmy Xiaomi, Li Weixinga, w którym opublikował on tabelę przedstawiającą terminy wprowadzenia ustawień dostępnych obecnie tylko w najnowszym flagowcu marki, czyli Mi 9, na resztę urządzeń. Tyczy się to m.in. trybu Game Turbo, nowych ustawień trybu Zwiększenia wydajności, dostosowującej się do pory dnia tapety, skrótów na czytniku linii papilarnych w ekranie, nowych kolorów w trybie Zawsze włączony oraz tego, na co fani MIUI czekali chyba najbardziej, czyli oczywiście Ciemnego motywu.

Według tych informacji:

  • część urządzeń, m.in. Mi 8, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Redmi Note 5, Redmi Note 7 czy Mi 8 SE otrzyma tryb Game Turbo pod koniec marca. Pozostałe urządzenia na Androidzie Oreo tą funkcję dostaną w połowie kwietnia (nowy tryb zarządzania grami, wedle naszych informacji, już powoli pojawia się w wersji beta),
  • tapeta dostosowana do pory dnia trafi na razie tylko na Mi 8/EE/Pro oraz Mi Mix 2S i Mi Mix 3 – pod koniec marca,
  • nowe opcje trybu AOD mają trafić do urządzeń obsługujących AOD pod koniec marca,
  • Ciemny motyw zostanie oficjalnie wprowadzony na razie tylko do urządzeń opartych na Androidzie Pie – pod koniec marca (w xiaomi.eu odblokowaliśmy taką możliwość także dla urządzeń z Androidem Oreo i Nougat).

źródło: Weibo

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner