Limitowana edycja Xiaomi 12T Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi 12T Pro miał swoją premierę w październiku. Dziś Xiaomi wprowadziło do sprzedaży specjalną, limitowaną edycję tego modelu o nazwie Daniel Arsham Edition.

Telefon jest wspólnym projektem Xiaomi oraz nowojorskiego artysty, który przedstawia urządzenie jako „rzeźbę”.

Samo urządzenie to wersja 12/256 GB z procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 oraz aparatem głównym z matrycą o rozdzielczości 200 MP. Znaczącą różnicą jest tylny ozdobny panel w kolorze zielonym z miedzianymi kryształami, które to mienią się pod różnym kątem.

Materiał pochodzi z kanału Equal Leaks

Daniel Arsham powiedział, że za 20 lat ludzie, którzy będą mieli ten telefon, będą go używać jako rzeźbiarskiego przedmiotu, powiązanego z konkretnym momentem w czasie i wykraczającego poza jego funkcjonalność. Artysta ten eksperymentował z tworzeniem różnych tekstur, więc tylny panel jest wynikiem jego rzeźbiarskich propozycji starzenia się oraz naturalnej erozji na smartfonie. Poniżej przedstawiamy grafiki prezentujące to urządzenie.

Xiaomi dodaje, iż współpraca ta jest budowana „w kierunku wyimaginowanej przyszłości cyfrowej dematerializacji”, jak i jest napędzana przez podstawowe wartości firmy, takie jak innowacyjność, projektowanie i produkcja. Ten wyjątkowy telefon będzie kosztował 899 euro (około 4223 zł), a wyprodukowanych zostanie zaledwie 2000 sztuk.

Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się od 5 grudnia, natomiast oficjalna sprzedaż Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition zaplanowana jest na 16 grudnia. Urządzenie to dostępne będzie na stronie na mi.com, a także highsnobiety.com.

Źródło: GSMArena

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner