Kolejny produkt Xiaomi to… kurtka sportowa

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Kolejny produkt Xiaomi to… kurtka sportowa

Tak, to nie żart. Miłośnicy marki wiedzą, że w ofercie giganta są już chociażby buty i niewiele jest rzeczy, czy pomysłów, którymi Xiaomi może ich zaskoczyć.

U’revo to wodoodporna kurtka sportowa, zaprojektowana aby zapewnić maksimum ergonomii. Nie tylko w trakcie noszenia, ale i gdy nie jest potrzebna. W tym ostatnim przypadku, autorski sposób składania powoduje, że nawet w kieszeni spodni nie zajmie wiele miejsca.

Kurtka Xiaomi U’revo jest niesamowicie lekka – waży zaledwie 106 gramów. Wykonano ją z plastycznego materiału, dzięki czemu jest ona odporna nie tylko na działanie zmiennych temperatur, ale i na urazy mechaniczne, powstające normalnie chociaż podczas składania. Kurtka jest oczywiście wodoodporna.

Kurtka będzie dostępna w najbliższym czasie, w sklepach stacjonarnych w Chinach. Wkrótce po tym pojawi się w Indiach i w Europie. Dostępna będzie w rozmiarach: S, M, L, XL i XXL.

Źródło: Xiaomi Today

[AuthorRecommendedPosts]
  • Ari9310

    już może pal licho z bieganiem ale na wycieczki w góry czy jakieś inne biwaki, rowery… gdy deszcz zaskoczy… wyciągasz kurtkę z kieszeni i nie zmokniesz :D taki zwykły tani płaszcz przeciwdeszczowy kilka generacji dalej

  • redmi2

    A jaki to ma zwiazek z Miui i z systemem Miui Polska? Przeciez to nie forun Xiaomi. Na forun wyrzuca auto tematy z tym tlumazeniem ze to forum tylko i systemie miui a dokladniej xiaomi.eu
    A autor widze robi sobie tu pudelek.
    I cos slabo wyszukuje produkty bo praktycznie codziennie cos xiaomi wydaje, nawet juz reczniki i majtki mamy od nich, wiec co kazdy produkt na systemie miui jest? Bezsens… Wcale nie zwiazane z tematyka portalu miuipolska jak i forum…zreszta sam autor tak twierdzil na forum.. Tak zaraz pewnie napisze ze pomawiam buhaha akurat mam zrzuty ekranu z wypowiedzi moda jak inny uzytkownik napisal temat o pewnym urzadzeniu xiaomi na forum i dostal taka odp i temat zostal zamkniety i do kosza. Hipokryzja 100%