Kolejny produkt Xiaomi to… kurtka sportowa

Kolejny produkt Xiaomi to… kurtka sportowa

Tak, to nie żart. Miłośnicy marki wiedzą, że w ofercie giganta są już chociażby buty i niewiele jest rzeczy, czy pomysłów, którymi Xiaomi może ich zaskoczyć.

U’revo to wodoodporna kurtka sportowa, zaprojektowana aby zapewnić maksimum ergonomii. Nie tylko w trakcie noszenia, ale i gdy nie jest potrzebna. W tym ostatnim przypadku, autorski sposób składania powoduje, że nawet w kieszeni spodni nie zajmie wiele miejsca.

Kurtka Xiaomi U’revo jest niesamowicie lekka – waży zaledwie 106 gramów. Wykonano ją z plastycznego materiału, dzięki czemu jest ona odporna nie tylko na działanie zmiennych temperatur, ale i na urazy mechaniczne, powstające normalnie chociaż podczas składania. Kurtka jest oczywiście wodoodporna.

Kurtka będzie dostępna w najbliższym czasie, w sklepach stacjonarnych w Chinach. Wkrótce po tym pojawi się w Indiach i w Europie. Dostępna będzie w rozmiarach: S, M, L, XL i XXL.

Czytaj też:  283 miliony dolarów w 5 minut. Tyle zarobiła seria Xiaomi 12

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.