Kolejne słuchawki od Xiaomi-Mi FlipBuds Pro

Kolejne słuchawki od Xiaomi-Mi FlipBuds Pro

Wczoraj Xiaomi ujawniło, iż 13 maja wprowadzi na rynek nową generację bezprzewodowych słuchawek z ANC. Dzisiaj firma udostępniła nie tylko dwa kolejne zwiastuny, ale także oficjalną nazwę tego produktu.

Nadchodzące bezprzewodowe słuchawki douszne Xiaomi noszą nazwę Mi FlipBuds Pro, o czym poinformowano na oficjalnym profilu Xiaomi Smart Life za pośrednictwem portalu Weibo. Opublikowane dziś grafiki przedstawiają etui ładujące, a także same słuchawki.

Wyglądem konstrukcja słuchawek oraz etui przypomina połączenie Apple AirPods Pro i HUAWEI FreeBuds Pro. Etui ładujące wydaje się być inspirowane tym drugim, podczas gdy słuchawki wyglądają bardzo podobnie do pierwszego.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o nazwie FlipBuds Pro. To dlatego, iż Xiaomi już w lutym wprowadziło znak towarowy FlipBuds i FlipBuds Pro. Pod koniec kwietnia pojawiła się plotka, że firma buduje nowy zespół dla nowej linii TWS.

Niestety niewiele wiadomo o tych bezprzewodowych słuchawkach poza tym, że będą one w stanie zredukować hałas nawet o 40 dB i będą wyposażone w wskaźnik LED, umieszczony z przodu etui ładującego. Kształt etui zaprojektowano zgodnie z nowym logo Xiaomi.

Czytaj też:  Xiaomi Mi Pad 5 - znamy globalną cenę

Źródło: GizmoChina


Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.