Kolejne słuchawki od Xiaomi-Mi FlipBuds Pro

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Wczoraj Xiaomi ujawniło, iż 13 maja wprowadzi na rynek nową generację bezprzewodowych słuchawek z ANC. Dzisiaj firma udostępniła nie tylko dwa kolejne zwiastuny, ale także oficjalną nazwę tego produktu.

Nadchodzące bezprzewodowe słuchawki douszne Xiaomi noszą nazwę Mi FlipBuds Pro, o czym poinformowano na oficjalnym profilu Xiaomi Smart Life za pośrednictwem portalu Weibo. Opublikowane dziś grafiki przedstawiają etui ładujące, a także same słuchawki.

Wyglądem konstrukcja słuchawek oraz etui przypomina połączenie Apple AirPods Pro i HUAWEI FreeBuds Pro. Etui ładujące wydaje się być inspirowane tym drugim, podczas gdy słuchawki wyglądają bardzo podobnie do pierwszego.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o nazwie FlipBuds Pro. To dlatego, iż Xiaomi już w lutym wprowadziło znak towarowy FlipBuds i FlipBuds Pro. Pod koniec kwietnia pojawiła się plotka, że firma buduje nowy zespół dla nowej linii TWS.

Niestety niewiele wiadomo o tych bezprzewodowych słuchawkach poza tym, że będą one w stanie zredukować hałas nawet o 40 dB i będą wyposażone w wskaźnik LED, umieszczony z przodu etui ładującego. Kształt etui zaprojektowano zgodnie z nowym logo Xiaomi.

Źródło: GizmoChina


Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner