Kamera zewnętrzna Xiaomi CW400

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi poszerza swoją ofertę produktów przeznaczonych do ochrony domu o nową kamerę zewnętrzną pod nazwą Xiaomi CW400. 

Cechy i funkcje kamery zewnętrznej Xiaomi CW400

Kamera ta jest wyposażona w matrycę o rozdzielczości 4 megapikseli, z ogniskową F1.6. Jest ona w stanie generować wysokiej jakości obrazy w rozdzielczości 2,5K, 2560 × 1440 pikseli. Obraz ten jakością powinien być znacznie ostrzejszy niż typowa kamera monitorująca z rozdzielczością 1080p.

Łączność z tym urządzeniem zapewnia zintegrowana, podwójna antena o dużej mocy. Antena ta charakteryzuje się stabilnością transmisji przesyłu na duże odległości. Zewnętrzna kamera posiada również dwa wbudowane porty podczerwone i dwa punkty białego światła. Punkty świetlne służą do rejestrowania kolorowego obrazu w nocy, lub w środowisku o słabym oświetleniu. Model ten cechuje się podwójną obrotową głowicą, z poziomym kątem widzenia 360 ° jak i pionowym kątem widzenia wynoszącym 160 °, co pozwala obracać kamerę praktycznie we wszystkich kierunkach.

Produkt ten wykorzystuje dwa dwukierunkowe mikrofony celem redukcji szumów, a także może nagrywać dźwięk z odległości 15 metrów. Kamera posiada funkcję wykrywania osób, alarm dźwiękowy oraz świetlny, funkcję wykonywania zdjęć poklatkowych, jak i obsługę dwóch pamięci lokalnych oraz zapisu nagrania w chmurze. Urządzenie to otrzymało certyfikat IP66, co oznacza, że ​​jest odporna na kurz i wodę,

Kamera ta dostępna jest obecnie w przedsprzedaży w Chinach w specjalnej cenie 279 juanów (około 184 zł), natomiast jej cena katalogowa wyniesie 299 juanów (około 197 zł).

Źródło: XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner