Instalacja softu w MiCenter. Promocja w lutym!

Instalacja softu w MiCenter. Promocja w lutym!

Serwis MiCenter oferuje w lutym 2017 promocję na instalację softu i odblokowanie bootloadera. Instalacja odbywa się wysyłkowo ale wszystko zostanie zrobione za Was!

Co w ofercie?

 • Instalacja oprogramowania MIUIPolska na każdy wspierany przez nas telefon. Do instalacji wymagane jest tylko uzyskanie zgody na odblokowanie bootloadera wg tego poradnika. Wystarczy jedynie zgoda na SMS! My robimy całą resztę. Lista wspieranych modeli w dziale Pobierz MIUI.
 • Instalacja oprogramowania Global MIUI 8 z językiem polskim. Do MIUI Global nie potrzeba nam nawet konta Xiaomi!
 • Naprawa bootloopa i innych problemów z softem

Za ile? :)

Nie ukrywamy, że instalacja softu na Xiaomi to także nasza praca, wykonujemy ją równolegle z innymi czynnościami np. realizujemy gwarancję dla sklepu iBuyGou z całej Europy. Dlatego, tylko w lutym koszt instalacji softu dla użytkowników miuipolska to 64,99 zł (z wliczonym kurierem UPS po naprawie). Przy osobistej wizycie w serwisie 50 zł.
Wszystkie szczegóły znajdą się w naszym formularzu po wysłaniu zgłoszenia.

Czytaj też:  Nowy Xiaomi TV Stick certyfikowany w FCC

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Większość użytkowników telefonów Xiaomi nie wie lub nie zdaje sobie sprawy z tego, że kupując telefon z nieoficjalnej dystrybucji czyli na Allegro lub Aliexpress posiada na nim przerobione oprogramowanie. Po czym poznać taki soft? Jeśli MIUI nie potrafi się sam zaktualizować (obecnie do MIUI 8 dla wszystkich telefonów Global np. Mi5, Redmi Note 3 Pro, Redmi 3/4, MI5s/MI5s Plus, MiMax 32/64/128 itp) lub nie posiada napisu “xiaomi.eu” w

1
Informacjach o telefonie

(About phone) to najprawdopodobniej oprogramowanie to należy zmienić!

Telefony Xiaomi powinny mieć MIUI jedynie z dwóch źródeł:

 • Xiaomi (oryginalne softy Global) lub
 • z miuipolska.pl/xiaomi.eu (także dla modeli chińskich bez Global)

Jeśli Twój Mi5 posiada np. MIUI 7 7.2.4.0 lub Redmi 4 MIUI 8.0.5.0 itp. to taki soft należy natychmiast zmienić na najnowszy! Warto też sprawdzić czy w numerze kodowym wersji MIUI nie ma literek “CN”. Jeśli są literki “CN”, a system oznaczony jest jako Global (lub ma polski język) to jest to także podróbkowy soft. Telefon z takim softem może nie działać prawidłowo i nigdy też nie dostanie aktualizacji.

Jak zgłosić naprawę softu i skorzystać ze zniżki?

Zgłoszenia naprawy wysyłamy przez stronę MiCenter.pl

 • Należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum miuipolska.pl i w formularzu otrzymanym po wysłaniu zgłoszenia podać (napisać) nick z forum.
 • W formularzu otrzymanym po wysłaniu zgłoszenia należy podać ID i hasło konta Xiaomi w przypadku chęci instalacji MIUIPolska. W przypadku braku tej informacji na formularzu zostanie zainstalowany domyślnie rom MIUI Global (*o ile urządzenie posiada taką możliwość)
 • Konto Xiaomi powinno już posiadać zgodę na odblokowanie w przypadku chęci instalacji MIUIPolska. Bez zgody na odblokowanie zostanie wgrany soft Global!
 • Do każdej naprawy wystawiamy rachunek/fakturę VAT do opłacenia przelewem
 • Czas realizacji naprawy to średnio 1-5 dni.
Czytaj też:  Pierwsze Xiaomi z aparatem w ekranie. Opinia o MIX 4

* – jakie urządzenia mogą mieć rom Global?

Telefony z Global to:

 • Mi5, Mi5s/Mi5s Plus, MiMax 32/64/128, Redmi Note 3 Pro, Redmi 3/3Pro/3S, Redmi Note 4, Redmi 4/4 Pro.

Telefony tylko z MIUIPolska (z powodu braku Globala):

 • Mi4c, MiNote Pro, Redmi Pro, Redmi Note 3 (MTK), MiPAD2, MiNote 2, MiMix

Wszystkie telefony mają jednak rom MIUIPolska, więc to od użytkownika zależy jaki będzie wgrany soft. Oczywiście polecamy soft MIUIPolska z uwagi na więcej dodatków i modyfikacji.

Czym różni się MIUIPolska od Global?

Odpowiedź w naszym FAQ tutaj: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
68 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.