Haylou T15 – kolejne słuchawki od Xiaomi

Maciej Rosiński
1 komentarz(y)

W ostatnim czasie w portfolio Xiaomi pojawiło się już kilka modeli słuchawek bezprzewodowych. Tym razem to model wyprodukowany przez Haylou.

Haylou T15 to słuchawki, które łączą w sobie długość działania i atrakcyjną cenę. Pierwsza z wymienionych cech była możliwa do osiągnięcia dzięki baterii o pojemności 43 mAh. Taka wartość pozwala na 2,5 godziny ciągłego odtwarzania na jednym naładowaniu. Dodatkowa bateria, zainstalowana w etui, to kolejne 2200 mAh. To z kolei przekłada się na 60 godzin odsłuchu muzyki lub 100 godzin nieprzerwanej rozmowy telefonicznej. Ładowanie słuchawek trwa 1,5 godziny, zaś etui może służyć za power bank, którym naładujemy np. smartfona.

Każda ze słuchawek waży 37 gramów i cechuje się wymiarami 2,19 x 2,16 x 1,78 cm. To powoduje, że są one praktycznie niewidoczne po założeniu. Posiadają podwójne styczniki ładowania oraz dotykowe płytki i diody LED sygnalizujące status pracy doków.

Xiaomi Haylou T15 spełniają wymagania normy odporności na wodę IPX5 i są dedykowane do użytkowania w trakcie uprawiania sportów. Do połączenia z telefonem wykorzystują technologię Bluetooth 5.0.

Etui kryjące słuchawki jest również niewielkie. Z powodzeniem można je zamknąć w dłoni, czy schować do kieszeni. To interesujące zważywszy upakowaną w jego wnętrzu baterię o tak dużej pojemności. Etui zaopatrzono w port ładowania oraz wskaźnik poziomu naładowania, składający się z trzech diod LED. Nowością w stosunku do innych modeli słuchawek Xiaomi jest pojawienie się na etui przycisku fizycznego. Jego naciśnięcie powoduje wyświetlenie poziomu naładowania baterii.

Xiaomi Haylou T15 są już w sprzedaży. Ich cenę określono na kwotę niespełna 130 PLN (33,31 USD).

Źródło: Xiaomi Today

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner