Globalna premiera POCO 22 marca

Adam Błażejewski
20 komentarzy

POCO wreszcie uchylił rąbka tajemnicy, która krążyła po Internecie. Firma wyznaczyła datę 22 marca jako dzień globalnej premiery.

W oficjalnym tweecie POCO Global poinformowało, iż wydarzenie będzie największą premierą POCO w roku 2021. Odbędzie się ono pod hasłem:

„Kiedy moc spotyka się z prędkością”

Na dołączonej grafice znajdziemy informację, iż wydarzenie internetowe odbędzie się 22 marca o 20:00 czasu chińskiego, czyli 13:00 czasu polskiego.

Transmisja odbędzie się na oficjalnych kanałach, takich jak Twitter, YouTube i Facebook. Mówiąc o premierze, firma nie potwierdziła jeszcze nazwy produktu, który pojawi się w przyszły poniedziałek, jednak doniesienia wskazują na POCO X3 Pro.

Kilka dni temu Mukul Sharma napisał, że POCO wprowadza dwa urządzenia na rynek globalny. Sądząc po wcześniejszych wiadomościach, są duże szanse, iż drugim smartfonem pokazanym podczas premiery będzie POCO F3. To europejska odmiana modelu Redmi K40.

POCO X3 Pro będzie ulepszoną wersją swojego poprzednika. Dotychczasowe doniesienia mówią, iż urządzenie ma być wyposażone w ekran LCD Full HD+ z odświeżaniem 120 Hz, procesor Snapdragon 860 oraz baterię o pojemności 5200 mAh.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner