david michal Opublikowano 18 Września 2023 Opublikowano 18 Września 2023 witam czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak krowie na pastwisku czemu ciągle mam otwarte 2-3 gb aplikacji w pamieci podrecznej mimo ze ich nie otwieralem a wszystkie mają uwalone autostarty i w menu oszczędzania baterii wybraną ostatnia opcje czyli "ogranicz aktywnosc w tle" w momencie gdy wezme opcje przyspiesz urzadzenie znów jest ich 3gb i codziennie wiecej ...
Gość Opublikowano 18 Września 2023 Opublikowano 18 Września 2023 Używasz aplikacji „Sprzątacz”, która jest takim placebo, które podaje dane wyssane z palca. IIe razy tego nie uruchomisz, to zawsze masz gigabajty zapchane. To jest jeden pic na wodę i nie warto sobie nawet głowy zawracać.
zeno55 Opublikowano 16 Listopada 2023 Opublikowano 16 Listopada 2023 Ja się zastanawiam jakim cudem aplikacje wyłączone z autostartu i zamknięte są w stanie wywalić mi powiadomienie/reklame na górnej belce? Dzieje się tak z różnymi apkami bez reguły, jednak jak wchodzę we właściwości aplikacji w systemie to jest ona zatrzymana. Oczywiście można wyłączyć powiadomienia i się nie będzie pojawiać ale coś tu jest nie tak że z uruchomionej apki wyskakuja powiadomienia. Cos się dzieje w systemie bez naszej zgody??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się