Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak krowie na pastwisku czemu ciągle mam otwarte 2-3 gb aplikacji w pamieci podrecznej mimo ze ich nie otwieralem a wszystkie mają uwalone autostarty i w menu oszczędzania baterii wybraną ostatnia opcje czyli "ogranicz aktywnosc w tle"   w momencie gdy wezme opcje przyspiesz urzadzenie znów jest ich 3gb i codziennie wiecej ...

Screenshot_2023-09-18-06-36-21-812_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2023-09-18-06-36-15-310_com.miui.securitycenter.jpg

Opublikowano

Używasz aplikacji „Sprzątacz”, która jest takim placebo, które podaje dane wyssane z palca. IIe razy tego nie uruchomisz, to zawsze masz gigabajty zapchane. To jest jeden pic na wodę i nie warto sobie nawet głowy zawracać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja się zastanawiam jakim cudem aplikacje wyłączone z autostartu i zamknięte są w stanie wywalić mi powiadomienie/reklame na górnej belce? Dzieje się tak z różnymi apkami bez reguły, jednak jak wchodzę we właściwości aplikacji w systemie to jest ona zatrzymana. Oczywiście można wyłączyć powiadomienia i się nie będzie pojawiać ale coś tu jest nie tak że z uruchomionej apki wyskakuja powiadomienia. Cos się dzieje w systemie bez naszej zgody??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...