Skocz do zawartości

brak internetu poza fb


orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie cały czas mam połączenie LTE i pełny zasięg. Mam włączone przesyłanie danych.

Nie mam dostępu do internetu (pokazuje mi, że brak połączenia) - przeglądarka, aplikacje itd. poza aplikacją Facebooka i Messengera. Gdy włączę hotspota i podłączę się z laptopa, to też wszystko działa (włącznie z Netflixem). 

Do tej pory zresetowałam ustawienia sieci i zresetowałam sam telefon kilkadziesiąt razy i wciąż nic. Czy ktoś z Was miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI Global 12.0.1. Stable

 

internet ruszył, gdy zresetowałam automatyczne łączenie się z siecią. Problem się pojawia niestety regularnie i albo działa wyłączenie i włączenie danych mobilnych, albo właśnie reset automatycznego łączenia się z siecią.

Czy to może być wina sieci czy raczej telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sam z.siebie nie ma ograniczeń że łączy się jedynie z FB, natomiast są jakieś promocje na lato u operatorów że łączenie z socjalami nie uszczupla limitu danych, może tutaj jest jakiś zakrzak w systemie operatora.
Nie masz w fonie może ustawionych limitów? Numer masz na kartę czy abo?

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby tak było jak piszesz, to bym nie mogła się połączyć hotspotem z laptopa, na którym mi wszystko śmiga.
Nie mam żadnych limitów ustawionych, jest to abonament. 
No tak tylko, że z hotspotem łączysz się przez wifi a nie dane komorkowe

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli telefon jest hotspotem i przez laptopa łączę się z nim, to jasne że ściągają się dane z telefonu.

Dodatkowo zresetowałam konfigurację internetu u operatora i chyba już działa tak jak powinno. Dobrze, że to tylko taka pierdoła.

Dzięki za odpowiedzi i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...