Skocz do zawartości

r w kółeczku problem z roamingiem play


słuchawka note9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post na tym forum więc serdecznie witam wszystkich.

Problem z roamingiem na xiaomi redmi note 9 4/128 gb .Miui ostatnia aktualizacja 12.0.10.0 zmiana APN -default ,ipv4 i inne takie nie pomagają .Jak wyjdzie z Lte Play (do t mobile)to wraca bardzo długo chyba że ręcznie wymuszę albo zresetuję. Drugi telefon Huaweii w tym samym miejscu i czasie  też play działa ok. Preferowany tryb sieci w ukrytym menu to LTE/UMTS auto (PRL) .Dziś dzwoniłem do play u nich wszystko ok ,karta sim też spełnia warunki .Zgłaszałem dwukrotnie przez miui pomoc bez odzewu .Kupiłem go z uwagi na bt5.0 ale zawiodłem się używam telefonu do pracy i relatywnie tracę z tego powodu pieniądze .Na chwile obecną pracuję na Huaweii ,a Redmi note 9 nosze jako balast w kieszeni albo użyję jako narzędzie do obrony w ciemnej uliczce. Bo do LTE w PLAY jak skorzysta z roamingu w t mobile wraca czasami kilka godzin .Może ktoś poratuje rozwiązaniem tego problemu z roamingiem ,albo instrukcją jak przywrócić do ustawien fabrycznych nie tracąc aplikacji i ustawień i danych bo nazbierało się tego sporo .Bo tego jeszcze nie robiłem.A i telefon pracuje w mieście 200 tyś ,play ma pokrycie LTE .A i brakuje mi w tym telefonie nagrywania rozmów ,poza tymi problemami wszystko ok.;-)

Edytowane przez słuchawka note9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ok napiszę co zrobiłem r w kóleczku znikneło .Po pierwsze telefon mam niestety w play a oni nie informują że jak telefon korzysta z usług w roamingu innych operatorów ,to niestety bez LTE .Wyłączyłem roaming krajowy i problem zniknął. Tzn. jak znajdę się ponownie w zasięgu Lte PLAY to szybko wraca do Lte a tak wisiał z tym r w kółeczku bardzo długo albo do ponownego uruchomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...