Skocz do zawartości

Automatyczne parowanie z transmiterem roidmi 3S nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem transmiter roidmi 3S. Wszystko ładnie, pięknie, ale nie potrafi się on automatycznie parować się z telefonem i to jeszcze z telefonem Xiaomi MI8Lite. W aplikacjach wyczyściłem pamięć BT, wyłączyłem telefon, instalowałem apkę ze 4-ry razy, łączyłem na różne sposoby i ciągle nic. Muszę ciągle parować ręcznie. Soft transmitera to 06

Naczytałem się w internatach ale nic konkretnego się nie dowiedziałem, a wszystkie wątki na ten temat na tym forum są z bliżej nieokreślonego powodu zamykane.

Aktualizacja:

Zresetowałem w telefonie Wi-Fi, sieci komórkowe i BT (taką opcją w ustawieniach) i uzyskałem taki sukces, że teraz wystarczy że włączę i wyłączę BT aby transmiter automatycznie połączył się z telefonem.

Edytowane przez piotr_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś aplikacje do transmitera? Ustaw sobie dla niej autostart oraz wyłącz oszczędzanie baterii i zobacz czy będzie działać. Sprawdź też czy masz włączony GPS w telefonie bo to też może mieć wpływ.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobiłem jak należy (oczywiście poprzez aplikację), a nawet dzisiaj usunąłem aplikacje i wyczyściłem pamięć BT i po instalacji od nowa dalej nie potrafi się automatycznie łączyć z BT w telefonie. Pomaga albo ręczne sparowanie poprzez telefon lub aplikację albo wyłączenie i włączenie BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...