Skocz do zawartości

Revolut - na chińskiem ROMie


drJanek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam ostatnio problemy z Revolutem, znikł mi ze sklepu google i przestał się aktualizować - telefon Xiaomi mi5, MIUI Polska 10.2.2 (stable)

na drugim (Mi5, MIUI Polska 9, 7.12.21) nie mogłem zainstalować revoluta bo... go nie ma w sklepie.

Napisałem do helpa Revoluta (bardzo dobry kontakt) i okazało się że aplikacja nie działa ze względów bezpieczeństwa, ponieważ to chiński ROM. Zalecono mi pobranie apk z APK Mirror, niestety jest tam starsza wersja 5.12 (teraz 5.50). Na starszej wersji nie można zamówić karty, zrobiłem to przez helpdeska.

Ktoś spotkał się z tym problemem? Jakoś go rozwiązał? Jak aktualizować apkę? Niestety z Revoluta mnie spławili, nie udostępniają instalek najnowszych inaczej niż z Google Store.

Czy instalacja innego (nie chińskiego czyli jakiego? custom roma innego nie opartego na miui?) rozwiąże ten problem? Czy chińskie telefony są banowane powoli na google store?

pozdrawiam

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jest światełko w tunelu, nie mam czasu na reinstalki romów,

Mam zrootowany SuperSU, rootowałem najprostszą metodą, o Magisku za wiele nie wiem, czy musiałbym podmieniać roota (usunąć SuperSU, dodać Magisk)? Czy wystarczy go zainstalować? widzę że kolejnym problemem byłoby odflashowanie SuperSU bez reinstalacji systemu.

Edytowane przez drJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, jeden telefon mam ogarnięty, Revolut ładnie się zaktualizował.

Teraz czas na drugi.

Zainstalowałem sobie to: https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/module-magiskhide-props-config-t3789228

ale nie mam nigdzie opcji do HideProps, nic do wyboru. włączyłem magisk hide na google services i revolut.

Przyznam się że to dla mnie czarna magia ten program ale root jest i revolut się instaluje, płatności nie używam z telefonu także działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...