t.bone Opublikowano 13 Października 2014 Opublikowano 13 Października 2014 (edytowane) Witajcie, czy ktoś z Was znalazł i korzystał z apki, za pomocą której można na bieżąco prowadzić rejestr nadgodzin oraz sobót/niedziel pracujących i na tej podstawie wyliczać wynagrodzenie? Edytowane 13 Października 2014 przez t.bone
keiw Opublikowano 13 Października 2014 Opublikowano 13 Października 2014 (edytowane) Zobacz to: 1. https://play.google.com/store/apps/details?id=serarni.timeWorked 2. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unidevsolutions.timesheet Osobiście nie używam. Może lepiej w Excelu sobie tabelkę zrobić Edytowane 13 Października 2014 przez keiw
t.bone Opublikowano 13 Października 2014 Autor Opublikowano 13 Października 2014 Takową już mam. Myślałem, że ktoś zrobił jakąś apkę. To co poleciłeś chyba jest czymś takim. Dzięki!
keiw Opublikowano 13 Października 2014 Opublikowano 13 Października 2014 Musisz potestować, bo ja nie mam takiego systemu pracy i nie używałem tych apek.
t.bone Opublikowano 15 Października 2014 Autor Opublikowano 15 Października 2014 Testowałem jeden i drugi. W pierwszym layout do d**y Drugi coś źle liczy. Koniec końców, będę korzystał z poczciwego excella. Temat można zamknąć.
saimon Opublikowano 16 Października 2014 Opublikowano 16 Października 2014 Ja szukam takiej apki już szósty rok, rezultatów zero. Praca w korpo:-P z ciekawości zapytam, którym?
Rekomendowane odpowiedzi