Skocz do zawartości

uciekająca pamięć wewnętrzna telefonu


Vizor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Mam problem z pamięcią wew. urządzenia. Otóż, gdy zainstaluje np. Cyanogenmoda, Mokee lub "czystego androida" odrazu po instalacji mam wolne ok. 5,5 GB pamięci wewnętrznej. Po ponownym restarcie zawsze musze odczekac kilka minut aż uruchomi się telefon. No i jak już się włączy to okazuje się, że mam ok. 2.3 Gb lub 1,9 Gb wolnego pamięci wew. Wiecie co z tym zrobić aby nie "uciekała" mi ta pamięć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miui nie zwróciłem uwagi ale zaraz sprawdze. A co do wczesniejszych systemów: Przed restartem smartfona zaraz po wgraniu wgrałem plik warzący ok. 3 GB i wszystko śmigało, tylko że jak chciałem zresetować to nie chciał się potem włączyć tzn było logo ale nie chcialo sie zaladowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można skakać między systemami bo się robi śmietnik w telefonie, najlepiej zrobisz jak wrzucisz to co Ci potrzeba z telefonu na komp, i w TWRP wykonasz pełny wipe, to że telefon nie startuje systemu wcale nie musi być winą tego pliczku 3GB :)

Edytowane przez eXclusive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogę powiedzieć, jest to sprawa pewnie tablic partycji - w twrp masz opcję napraw partycji, zastosuj format do ext4..

a tak z innej bajki, to forum dotyczy MIUI jeśli na miui jest ok to proponuję szukać tematu na innych forach dotyczących CM.. decydując się na nieoficjalny ROM, trzeba się liczyć z tym :) bo miuipolska, nie jest działem supportu telefonów xiaomi na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...