Skocz do zawartości

Polecane futerały do 5+


Marcin.M

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że Redmi 5+ ma opcję obsługi FlipCover. Czy ktoś już testował okienkowy flipcase jak ten https://www.aze.com.pl/pl/p/Etui-FlipCase-Window-do-Xiaomi-Redmi-5-Plus/1493

 

Chodzi o to czy przełącza się w ten tryb okienka i można odebrać połączenie bez otwierania jak na filmie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie mam Ipaky które sprawuje się świetnie ale po tygodniu użytkownika pojawiają się przetarcia i rysy na plastikowej ramce co wygląda słabo.

 

Czy ktoś może polecić jakieś przyzwoiteetui do tego telefonu, które będzie chronić też ekran

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

,Ja kupiłem i użytkowałem taki cover. 

Nie miałem założonego szkła hartowanego . Telefon w zamknięty w pełni coverze upadł z wys 80 cm. 

Ekran dotykowy do wymiany. 

Więcej nie kupię tego covera bo wykonanie bylo dramatyczne. Przedni panel jest mega giętki . 

Ekranetui działa ale nie reaguje w żaden sposób na zamknięcie. Więcej na ekranie etui po zamknięciu widać tylko

 fragment ekranu. 

Ogólnie szkoda moich 23 zł . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 7.08.2018 o 18:17, Guto napisał:

 

,Ja kupiłem i użytkowałem taki cover. 

Nie miałem założonego szkła hartowanego . Telefon w zamknięty w pełni coverze upadł z wys 80 cm. 

Ekran dotykowy do wymiany. 

Czy możesz się podzielić informacją gdzie i za ile wymieniłeś ekran ? Moja córka własnie rozbiła swojego R5+ i zastanawiam się gdzie mam jej wymienić . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...