wicus97 Opublikowano 18 Marca 2016 Opublikowano 18 Marca 2016 Witam, problem polega na tym, że miałem wgrany system lcsh92_wet_jb9_images_5.7.16_4.4, który mi się zacinał od razu po wczytaniu systemu. Kilka razy właczałem, dalej było to samo, w koncu za którymś razem ruszył, zrobiłem wszystko, tj root, twrp, full wipe i przez twrp wgrałem MIUIPolska_lcsh92_wet_jb9_6.3.10_07ecb7ed3d-4.4.zip. Na początku ruszył mi od razu, sciągnałem kilka aplikacji, pobawiłem się tel i go wyłączyłem. No i od tej pory telefon nie chce się włączyc, staje na logo ładowania systemu. Za 20 razem odpalił i od razu na ekranie odblokowania zawiesił się tak, że pomogło tylko wyjęcie baterii. Ktoś wie jak rozwiazać ten problem ?
vidler Opublikowano 30 Maja 2016 Opublikowano 30 Maja 2016 Witam, proponuję użyć programu flashtoola na PC. Pobrać Rom do wykorzystania w Ftool, sterowniki USB. Po wgraniu oryginalnego romu przejść całą procedurę wgrania miuipolska jeszcze raz (twrp,miuipolska). Wysłane z mojego Jiayu G4S przy użyciu Tapatalka
Maciula Opublikowano 7 Października 2017 Opublikowano 7 Października 2017 Cześć, złapałem bootloopa na xiaomi redmi note 3 pro, problem w tym że w ustawieniach mam zablokowane flashowanie, zablokowany bootloader i komputer nie rozpoznaje mojego telefonu. Co robić? Próbowałem flashować, fastboot się włącza.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się