Czytam w wątku o aktualizacjach i oczom nie wierzę, totalne "mielenie" o "duperelach". Jak dzieci we mgle, temu/tej to, temu/tej tamto nie działa, a umyka rzecz zasadnicza - koniec wsparcia dla tego, czy innego modelu, pomimo, że starze jednostki są wspierane przez nowsze systemy, nie mylić z nakładkami. "Obsługa" forum jest wygodna i leci po łatwiźnie, dostosowując to co ktoś już stworzył i też ma już w "głębokim" poważaniu rzesze "teoretycznie" niewspieranych modeli, bo się "nie opłaca". Tak ma wyglądać idea wsparcia, pomocy ? 15-ście lat "robię" w komputerach i zawsze największą frajdę mi sprawiało przywrócić z "zaświatów", tzw. "szrot", który na Linux-ie jeszcze dawał radę. Tak, dla zasady, że da się radę być niezależnym od korporacji. Czasami była to sztuka dla sztuki, ale jaka satysfakcja Pozdrawiam, "porzucony" użytkownik Redmi 4X, dwukrotnie zbanowany na tym forum, przez "jakiegoś oświeconego orła z koroną", przechodzący na zmodyfikowany Lineage OS /e/