Skocz do zawartości

diegoarmand

Użytkownicy
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diegoarmand

  1. A Ty jaki masz miui7 czy miui 8 .Sprawdzales czy u Ciebie odtwarzanie filmow z internetu przesylanych na tv dziala? Moze za jakis czas na to miui 8 poprawke zrobia i bedzie chodzic. A orientujesz sie moze czy mozna cos zrobic aby aplikacje instalowaly sie na karcie pamieci ?mozesz mi tez powiedziec czy na swoim telefonie po aktualizacjach zauwazyles jakies problemy?
  2. Tylko jaki bedzie wlasciwy i skad go pobrac i jak zainstalowac. Prosze o pomoc. Moj telefon to xiaomi redmi 2 s 16gb .Parametry i dane dolaczam w zalaczniku.p.s.to nowy telefon z polskiej dystrybucji i mam 2 lata gwarancji nie strace jej po cofnieciu. Jestem zielony z miui wiec prosze o pomoc.
  3. Tylko prosze mi powiedziec jak to zrobic poniewwz jestem nowym uzytkownikiem systemu z nakladka miui i jestem zielony. Gdy wracam do ustawien fabrycznych nadal jest miumi 8.
  4. W moim xiaomi redmi 3 s po aktualizacji do miumi 8 global wer.stabilna przesylam screen z telefonu na telewizor samsung ,wszystko fajnie sie laczy i mam screen z telefonu na swoim telewizorze ale gdy probuje w przegladarce google chrom lub w you tubie itp. wlaczyc jakis film okazuje sie ze nie mam dostepu do internetu a jestem polaczony z wifi ,po jakims czasie wyskakuje mi konunikat brak polaczenia .gdy wylacze funkcje wirlesess display i skoncze przesylanie obrazu z telefonu na tv wylacze i wlacze wifi i internet dziala znowu. Przed aktualizacja na miumi 7 bez problemu przesylalem obraz i ogladalem filmy na yuotubie lub np programie kodi majac przy tym dostep do internetu. Prosze o pomoc jak to naprawic zeby przy przesylaniu obrazu jednoczesnie przesylac obraz na moj telewizor i nie tracic polaczenia z internetem aby moc ogladac filmy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...