Dziś rusza oficjalna sprzedaż Xiaomi Mi MIX 4

Adam Błażejewski
3 komentarze

Po oficjalnej premierze Xiaomi Mi MIX 4 producent rozpoczął pierwszą, oficjalną sprzedaż w dniu 16 sierpnia. Jej rekord pokazuje, iż zainteresowanie tym flagowym modelem przekroczyło kwotę 300 milionów juanów (181 milionów złotych). Ten wysoki wynik padł zaledwie w minutę po jej rozpoczęciu.

Z racji tak dużego zainteresowania wielu użytkowników nie miało możliwości nabycia Mi MIX 4. Wczoraj po południu firma oficjalnie ogłosiła, że ​​model ten dziś ponownie trafi na półkę. Jeśli zamierzacie kupić ten smartfon, to dziś jest ku temu najlepsza okazja.

Xiaomi Mi MIX 4 jest wyposażony w 6,67″, zakrzywiony, elastyczny ekran AMOLED. Ten smartfon jest pierwszym urządzeniem Xiaomi, w którym zastosowano rozwiązanie kamery, ukrytej pod ekranem. Wykorzystuje on układ mikrodiamentów, zapewniając jednocześnie niezmienioną liczbę pikseli i współczynnik RGB. Oprócz technologii aparatu ukrytego pod ekranem, panel tylni tego urządzenia zaprojektowany został z lekkiej ceramiki. Materiał ten ma zmniejszyć wagę smartfona o 30%. Grubość całego smartfona, wynosi 8,02 mm i waży on 225 g. Jest pierwszym na świecie smartfonem z procesorem Snapdragon 888+. Zasila go bateria o pojemności 4500 mAh, która obsługuje ładowanie przewodowe 120 W i bezprzewodowe 50 W.

O premierze tego modelu, która odbyła się 10 sierpnia, możecie przeczytać w tym artykule, w którym opisaliśmy również pokazane tego dnia nowe tablety Mi Pad 5.

Na chwilę obecną liczba rezerwacji złożona na ten model przekracza liczbę 520 tysięcy, osiągając tym samym nowy, kolejny rekord. Cena wywoławcza tego urządzenia to 4999 juanów (około 3020 zł). Jest to cena niższa o ponad 500 zł niż na przykład w znanym sklepie tradingshenzhen, gdzie najtańszy model wyceniony został na równowartość 777 euro, czyli około 3600 zł. Jednakże oficjalny sklep Xiaomi nie sprzedaje swoich produktów za granicę, więc nie musi przejmować się kwestiami transportu międzynarodowego czy podatku VAT, który często jest naliczany przy tego typu wysyłkach (o ile produkt nie znajduje się w magazynach w Europie). W porównaniu na przykład z polską ceną Mi 11 Ultra wynoszącą 5700 złotych MIX 4 wciąż może być opłacalnym — i tańszym — zakupem.

Źródło: GizChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner