Ciemny motyw w aplikacji Google

Ciemny motyw w aplikacji Google

Kilka dni temu do aplikacji Google w fazie beta trafił ciemny motyw, obejmujący także Asystenta Google. Wcześniej był on dostępny np. w Google Discover, ale nie w głównej aplikacji – teraz się to zmieniło. Na pewno ta wiadomość ucieszy osoby, które chcą utrzymać interfejs swojego telefonu w ciemnych barwach. Poniżej zrzuty z ciemnego motywu z Mi 8 (20.2.19):

Aplikację można pobrać z apkmirror (stąd) bądź zapisując się do programu testów w Google Play. W ciągu kilkunastu minut po zapisie powinna się pojawić aktualizacja aplikacji do wersji beta, zawierającej nowe funkcjonalności. Później wystarczy włączyć opcję ciemnego motywu w ustawieniach aplikacji – i gotowe!

źródło: własne, Dobreprogramy

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]