Changelog: MIUI 2.5.4 ICS

Dostarczaniem sprzętu potrzebnego do testowania najnowszych softów dla użytkowników MIUIPolska zajmuje się firma ILTRADE z Warszawy.
Changelog: MIUI 2.5.4 ICS
Najważniejsze zmiany
 • Optymalizacja renderowania stron w przeglądarce[System]
Optymalizacja ładowania listy zainstalowanych aplikacji
Naprawa nieprawidłowego rozłączania sieci Wi-Fi w niektórych przypadkach

[Ekran blokady, Pasek statusu i powiadomienia]
Naprawa FC w przypadku ustawienia własnego paska statusu

[Motywy]
Naprawa problemu zmiany koloru czcionki

[Kopia MIUI]
Naprawa błędu podczas przywracania kopii zakończonej sukcesem ale wynik podawany jako 0 Bajtów przywróconych

[Przeglądarka]
Optymalizacja renderowania stron

[Zegar]
Dodanie powtarzania alarmów

Naczelny tłumacz MIUI na język polski. To od niego wszystko się zaczęło. Współtwórca MIUIPolska.pl i Xiaomi.eu. Prowadzi serwis Xiaomi MiCenter.
[AuthorRecommendedPosts]
 • Freepula

  czy kolor czcionki odnosi się również do samego rodzaju czcionki?

 • SaRu

  Mam pytanie czemu w odtwarzaczu muzyki (tym standardowym z MIUI) nie wyświetlają mi się okładki albumu które są wgrane w mp3 tylko jakieś chińskie okładki, mam wyłączone pobieranie okładek. Dodam że w innych odtwarzaczach wyświetlają się normalnie zarówno na PC jaki i na Androdzie.

  • A czy nie możesz po prostu dodać tych okładek ręcznie? Przecież Muzyka MIUI ma też taką funkcję. No i jeśli chcesz by zniknęły te już pobrane okładki to je usuń z katalogu /MIUI/music/album.

   No i wyszukiwanie online działa dosyć dobrze tylko najczęściej trzeba przed tym usunąć np. tytuł albumu z tagów ID3 (ale bez zapisywania tagu). Im mniej informacji w tagach tym lepiej dla wyszukiwania.

 • GeoT

  Mam problem z tym buidem. Otóz klawiatura wizualnie jest qwertz a nie qwerty. Choc wcisniecie „z” fizycznie daje „y” to jednak odwrotne opisanie klawiszy wprowadza w blad. Poza tym brak jest polskich znaków z wyjatkiem „ó”. Dodam ze mam ustawiona polska klawiature

 • Malinka1986

  Wiam,
  jestem zielona w tych klockach, stąd moje pyt.
  wgrałam nowego Androida 4.0.3 do Arc S i strasznie muli. Z wielką chęcią wróciłabym do poprzedniego. Może ktoś mi pomoże ?

  • Trzeba było zrobić nandroid backup w recovery to byś przywróciła obraz systemu.
   Robiłaś full wipe zgodnie z instrukcją? Rom dla ArcS nie powinien mulić – to oficjalne wydanie.

   Natomiast by wrócić do poprzedniego to po prostu go zainstaluj w recovery tak jak MIUI (tylko wcześniej zrób full wipe – factory reset w recovery).

   Tylko, że jak ściagniesz oryginalny rom RUU to stracisz roota. Najlepiej jest poszukać innego custom rom (może być RUU zrootowany lub inny na bazie CM9).

 • Konri

  Mam problem z paskiem statusu na górze ekranu. W ogóle mi się nie pojawia i przy każdym ponownym uruchomieniu telefonu htc wildfire s wyskakuje okienko ,,niestety aplikacja interfejs systemu została niespodziewanie zatrzymana ”. Jak to naprawić?