Bluetooth Sound Move zadebiutuje 18 kwietnia

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Wraz z premierą flagowego modelu Xiaomi 13 Ultra, który dostępny będzie globalnie Xiaomi zaprezentuje również inne produkty w tym przenośny głośnik Bluetooth Sound Move. Inauguracja zaplanowana jest na dzień 18 kwietnia, a oprócz tego zobaczymy też Xiaomi Pad 6 i Xiaomi Band 8.

Bluetooth Sound Move

Xiaomi już od dłuższego czasu sprzedaje soundbary, lecz Xiaomi Sound Move ma być wyjątkowy, ponieważ został zaprojektowany w kompaktowej obudowie odpowiedniej do użytkowania go na zewnątrz. Wielu producentów sprzętu audio oferuje już soundbary Bluetooth o kompaktowej konstrukcji, a Xiaomi przygotowuje się do konkurowania z nimi.

Powyższy plakat Xiaomi opublikowało na oficjalnym profilu na portalu Weibo (chiński Twitter). Obecnie nie ma wiele szczegółów na temat specyfikacji technicznej tego urządzenia poza jego wyglądem. Zdjęcie ukazuje minimalistyczny i nowoczesny design, z przyciskami umieszczonymi po lewej stronie służące do regulacji głośności, wstrzymywania dźwięku oraz sterowania łącznością Bluetooth. Gdy pojawi się więcej szczegółów na temat tego produktu, jak i jego dostępności, będziemy Was o tym informować.

Źródło: xiaomiui

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner