Bezprzewodowe słuchawki Redmi Buds 3 Pro

Adam Błażejewski
4 komentarze

Prawie dwa miesiące temu informowaliśmy Was o certyfikacji Redmi AirDots 3 Pro, o których pisaliśmy w tym artykule. Dziś miała miejsce premiera Redmi Buds 3 Pro, które są globalną wersją wspomnianych wyżej słuchawek.

Charakteryzują się one m.in. obecnością adaptacyjnej redukcji szumów (ANC). Nie są to oczywiście jedyne produkty z tą funkcją dostępne na rynku, lecz ich atutem ma być niska cena. W tym miejscu należy dodać, iż nie każdy, kto dokona zakupu, będzie mógł korzystać z ANC. Warunkiem jest posiadanie smartfonu Xiaomi, Redmi lub Poco z nakładką MIUI.

Nowe bezprzewodowe słuchawki Xiaomi wykorzystują hybrydową funkcję aktywnej redukcji szumów, z nakładkami, aby zapewnić dobrą, pasywną izolację od otaczającego nas otoczenia. Do połączenia ze smartfonem wykorzystują one Bluetooth 5.2. Co ciekawe, umożliwiają one jednoczesne połączenie z dwoma źródłami, czyli funkcję Bluetooth Multipoint.

Nowe produkt wykorzystuje technologię podwójnej, aktywnej redukcji szumów sprzężoną z mikrofonem zwrotnym, aby skutecznie wyeliminować zewnętrzne szumy otoczenia i osłabić nadmierny hałas. Moc redukcji szumów ma wynosić do 35 dB. Obsługują one trzy aktywne tryby redukcji szumów: lekkizrównoważony i głęboki, z inteligentnym algorytmem AI. Ruchoma cewka z kompozytową membraną 9 mm, dostrojona przez  Xiaomi Audio Lab, posiada 4 rodzaje efektów dźwiękowych, które można dostosować do własnych upodobań.

Na jednym ładowaniu można słuchać muzyki przez 6 godzin. Korzystając z ładującego etui, czas ten wydłużymy do 28 godzin. Słuchawki obsługują również szybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe. Dodatkowe 3 godziny słuchania muzyki uzyskamy już po 10 minutach ładowania. Posiadają one również odporność na zachlapanie IPX4. Można nimi sterować za pomocą gestów.

Szczegółową specyfikację techniczną, jak i opis, znajdziecie na oficjalnej stronie Mi.com. Słuchawki dostępne od dziś na platformie Aliexpress z 40% rabatem w cenie $39,99 (około 156 zł). Kwotę tą uzyskamy, stosując kupony zawarte w aukcji. Ich normalna cena będzie wynosić 60 dolarów (ok. 235 zł).

Źródło: XiaomiToday, GSMArena, Mi.com

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner