BeeBest Smart Walkie-talkie od Xiaomi

BeeBest Smart Walkie-talkie od Xiaomi

Xiaomi, czy raczej Youpin, submarka chińskiego giganta, wprowadza do swojego portfolio krótkofalówki, BeeBest Smart Walkie-talkie. Oczywiście rzecz o bardzo nowoczesnych “łoki-toki”, które aktualnie nie bardzo przypominają to, z czym starsi mieli styczność w latach dzieciństwa.

Cóż więc oferują BeeBest Smart Walkie-talkie? Posiadają wbudowane modemy 4G i WiFi. Warto tu dodać, że do zakupionego sprzętu otrzymujemy kartę SIM 4G z rocznym, bezpłatnym dostępem do sieci. Dzięki wykorzystaniu łączności 4g, BeeBest mają zasięg całkiem inny od tego, jaki oferowały niegdysiejsze krótkofalówki Mówimy bowiem nie o kilkuset metrach czy kilku kilometrach, a 5 000 kilometrów.

Nietrudno się domyślić, że funkcjonalność 4G umożliwia BeeBest Smart Walkie-talkie nie tylko rozmowy w systemie simpleksu, ale i tradycyjne rozmowy telefoniczne. Co więcej, urządzenia wyposażono w hybrydowy system pozycjonowania Beidou GPS. Znajdziemy tu również system AI od Xiaomi.

Czytaj też:  Dziś rusza oficjalna sprzedaż Xiaomi Mi MIX 4

W kwestii baterii, zastosowane w krótkofalówkach ogniwo zapewnia około 60 godzin działania w trybie czuwania lub 40 godzin normalnego użytkowania. Baterię ładujemy za pośrednictwem znajdującego się w
BeeBest portu USB-C.

Xiaomi (Youpin) BeeBest Smart Walkie-talkie są już w sprzedaży. Można je zakupić za kwotę niespełna 220 PLN ( 399 juanów).

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.