Bebird 350 mAh – zestaw do higieny uszu Xiaomi

Bebird 350 mAh – zestaw do higieny uszu Xiaomi

Wbrew pozorom, pomimo (zapewne) uśmiechu na twarzy niektórych czytelników, higiena, a zwłaszcza uszu, jest czymś bardzo istotnym.

Wie o tym Xiaomi, które jak doskonale wiemy, niejednokrotnie zaskakiwało urządzeniami, których najmniej można byłoby się spodziewać. Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, bo tak brzmi oficjalna nazwa produktu, to zestaw narzędzi, w skład którego wchodzą, oprócz narzędzia głównego, specjalne końcówki z łyżeczką czy patyczki. Zestaw służy do higieny kanałów usznych.

Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, czyli narzędzie główne, jest kształtem zbliżony do śrubokręta elektrycznego Xiaomi. Posiada baterię o pojemności 350 mAh. Dołączona do zestawu stacja ładująca napełnia ogniwo w 1,5 godziny, zaś energia zgromadzona w baterii wystarcza nawet do 60 dni działania.

Czytaj też:  Ciao, Mi, witaj Xiaomi: zmiana w nazewnictwie serii Mi

Zestaw Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, oprócz systemu automatycznego systemu włączania, posiada również funkcję pomiaru temperatury ciała. Nie bez kozery, gdyż jak wiadomo, pomiar tejże w kanale usznym jest jednym z najdokładniejszych pomiarów tej wartości. Zestaw zawiera 17 elementów, wśród których są te, pozwalające na pielęgnację uszu u małych dzieci.

Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool jest w sprzedaży. Można go zakupić choćby w Banggood, za kwotę niewiele ponad 260 PLN (68,99 USD).

Źródło i fot.: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.