Bebird 350 mAh – zestaw do higieny uszu Xiaomi

Bebird 350 mAh – zestaw do higieny uszu Xiaomi

Wbrew pozorom, pomimo (zapewne) uśmiechu na twarzy niektórych czytelników, higiena, a zwłaszcza uszu, jest czymś bardzo istotnym.

Wie o tym Xiaomi, które jak doskonale wiemy, niejednokrotnie zaskakiwało urządzeniami, których najmniej można byłoby się spodziewać. Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, bo tak brzmi oficjalna nazwa produktu, to zestaw narzędzi, w skład którego wchodzą, oprócz narzędzia głównego, specjalne końcówki z łyżeczką czy patyczki. Zestaw służy do higieny kanałów usznych.

Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, czyli narzędzie główne, jest kształtem zbliżony do śrubokręta elektrycznego Xiaomi. Posiada baterię o pojemności 350 mAh. Dołączona do zestawu stacja ładująca napełnia ogniwo w 1,5 godziny, zaś energia zgromadzona w baterii wystarcza nawet do 60 dni działania.

Czytaj też:  RedmiBook Pro zaprezentowany na oficjalnym spocie zapraszającym na jego premierę.

Zestaw Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool, oprócz systemu automatycznego systemu włączania, posiada również funkcję pomiaru temperatury ciała. Nie bez kozery, gdyż jak wiadomo, pomiar tejże w kanale usznym jest jednym z najdokładniejszych pomiarów tej wartości. Zestaw zawiera 17 elementów, wśród których są te, pozwalające na pielęgnację uszu u małych dzieci.

Xiaomi Bebird 350mAh Smart Visual Picker Tool jest w sprzedaży. Można go zakupić choćby w Banggood, za kwotę niewiele ponad 260 PLN (68,99 USD).

Źródło i fot.: Xiaomi Today


Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.