Amazfit GTR Iron Man Edition w przedsprzedaży

Amazfit GTR Iron Man Edition w przedsprzedaży

W dniu wczorajszym firma Huami oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowej edycji zegarka inteligentnego Amazfit GTR. Seria zegarka opatrzonego dopiskiem “Iron Man” będzie limitowana, więc jeśli jesteście miłośnikami zegarka i dodatkowo filmu Marvela, to może być coś, co Was zainteresuje .


Informację podano za pośrednictwem serwisu Weibo. Na tę chwilę jest to druga, zaraz po Amazfit Nexo Avenzer, edycja tego modelu zegarka.

Utrzymany w czerwonej kolorystyceIron Man Amazfit GTR Iron Man  Edition został zamknięty w stalowej kopercie koloru złota, z ceramicznym bezelem oraz czerwonym paskiem wykonanym z silikonu. Całość została kolorystycznie i pod względem projektu maksymalnie zbliżona do tego, z czym kojarzy się seria Marvela.

Ekran Amazfita GTR Iron Man edition to wyświetlacz AMOLED HD o pśrednicy 1,39 cala. Nie zmieniła się również bateria w stosunku do “zwykłej” odsłony zegarka. Litowo- polimerowe ogniwo o pojemności
410 mAh powinno zapewnić nieprzerwane działanie na jednym naładowaniu nawet 74 dni (w trybie czuwania).

Czytaj też:  MIUI 22.4.27

Ten 47-milimetrowy model cechuje się wodoodpornością określoną na 5 atmosfer. Nie zabrakło czujnika BioTracker PPG umożliwiającego m.in. wykrycia arytmii serca.

Nowością natomiast w porównaniu do tradycyjnej wersji zegarka, jest pojawienie się modułu łączności bezprzewodowej NFC (niestety w chińskiej wersji).

Amazfit GTR Marvel Iron Man Edition trafił właśnie do przedsprzedaży w Chinach, w cenie (w przeliczeniu) nieco poad 760 PLN.

Źródło: Xiaomi Today

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.