Zapraszamy do gry! Tap Mi! Klikaj Mi!

Zapraszamy do gry! Tap Mi! Klikaj Mi!

Gra dostępna jest na stronie event.mi.com. Do wygrania, jak zwykle, atrakcyjne nagrody! Za pierwsze miejsce – Redmi Note 4, a za drugie – Redmi 4A. Trzecie miejsce premiowane jest słuchawkami dokanałowymi Mi In-Ear Headphones Pro.

Co zrobić, żeby wygrać? Trzeba zdobyć jak największą liczbę punktów. Jak? Klikając “spadające” płytki. Niby nic skomplikowanego. Wystarczy wsłuchać się w rytm piosenki, którą wybieracie (na początku pięć do wyboru). Ale trudność polega na tym, że płytki spadają szybko, a momentami bardzo szybko.

Gotowi na wyzwanie? Wystarczy mieć konto na Facebooku. Klikacie wtedy odpowiednią ikonkę. Automatycznie się logujecie i zaczynacie grać. Klikanie kończy się, gdy uderzycie w niewłaściwą płytkę. Ale to wcale nie oznacza, że już więcej nie możecie grać! Możecie. Ale trzeba zaczynać od początku piosenki, a nie od momentu popełnienia błędu. Dziennie macie na to dziesięć szans. Mało, choć  Xiaomi poszło na rękę. Zdobywacie pięć dodatkowych szans wraz z udostępnieniem linka do gry u siebie na profilu społecznościowym.

Czytaj też:  Xiaomi zawiera umowę z Deepmotion Technology, celem przejęcie spółki

Podczas gry możecie zbierać bonusowe punkty. Również możecie grać w parze. Skanujecie kod QR, który jest widoczny na stronie event.mi.com. Dzięki temu znajomy lub znajoma otrzymują link do gry (zaproszenie). Alternatywnie to system może dobrać Wam gracza.

Zabawa trwa do 12 kwietnia do godz. 22.00. W tym czasie zawodnik nie może podejrzeć swojego aktualnego wyniku.

W grze uczestniczą  fani Xiaomi z całego świata. Rankingi są jednak lokalne.

Powodzenia!

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie