Zapraszamy do gry! Tap Mi! Klikaj Mi!

Zapraszamy do gry! Tap Mi! Klikaj Mi!

Gra dostępna jest na stronie event.mi.com. Do wygrania, jak zwykle, atrakcyjne nagrody! Za pierwsze miejsce – Redmi Note 4, a za drugie – Redmi 4A. Trzecie miejsce premiowane jest słuchawkami dokanałowymi Mi In-Ear Headphones Pro.

Co zrobić, żeby wygrać? Trzeba zdobyć jak największą liczbę punktów. Jak? Klikając “spadające” płytki. Niby nic skomplikowanego. Wystarczy wsłuchać się w rytm piosenki, którą wybieracie (na początku pięć do wyboru). Ale trudność polega na tym, że płytki spadają szybko, a momentami bardzo szybko.

Gotowi na wyzwanie? Wystarczy mieć konto na Facebooku. Klikacie wtedy odpowiednią ikonkę. Automatycznie się logujecie i zaczynacie grać. Klikanie kończy się, gdy uderzycie w niewłaściwą płytkę. Ale to wcale nie oznacza, że już więcej nie możecie grać! Możecie. Ale trzeba zaczynać od początku piosenki, a nie od momentu popełnienia błędu. Dziennie macie na to dziesięć szans. Mało, choć  Xiaomi poszło na rękę. Zdobywacie pięć dodatkowych szans wraz z udostępnieniem linka do gry u siebie na profilu społecznościowym.

Podczas gry możecie zbierać bonusowe punkty. Również możecie grać w parze. Skanujecie kod QR, który jest widoczny na stronie event.mi.com. Dzięki temu znajomy lub znajoma otrzymują link do gry (zaproszenie). Alternatywnie to system może dobrać Wam gracza.

Czytaj też:  Seria XIAOMI TV EA 2022 oficjalnie zaprezentowana

Zabawa trwa do 12 kwietnia do godz. 22.00. W tym czasie zawodnik nie może podejrzeć swojego aktualnego wyniku.

W grze uczestniczą  fani Xiaomi z całego świata. Rankingi są jednak lokalne.

Powodzenia!

Podziel się: